Tip na hru – Go2fantasy

Po dlouhé době zde máme tip na hru od jednoho z vás. Jedná se o Go2fantasy.com Tato hra nám přišla nedávno do mailu a tak jsme se na ní rychle koukli. Přiznám se, že do dnešného dne jsem o této hře neměl ponětí.

Jedná se o webovou hru. Tedy hru, kterou si vůbec nemusíte stahovat. Zároveň k této hře budete potřebovat ještě partnera. Sólo zde budete hledat marně. Jedná se o takovou klasiku, kdy vám hra dává různé úkoly, které by ste měli s partnerem plnit a tím se dostat při nejlepším do té správné nálady, aby večer mohl být završený sexem.

Líbí se mi, že před registrací si pár úkolů můžete osahat předem. Stránky vypadají přívětivě a řekl bych, že i hezky. Hra se ohání partnerství s růžovým slonem, amazonem a alzou. Dalším krásným bonusem je, že hra je česky. A zatím po mě nechtěla žádné poplatky. Ale zároveň se ještě nejedná o plnou verzi hry. Všude vyskakují upozornění, že hra ještě neobsahuje vše co v budoucnu bude a úkoly jsou značně okleštěné. Uvidíme tedy jak bude hra vypadat, až vyjde v ostré verzi.

Po registraci, zvolení pohlaví a vašeho ročníku můžete pozvat svého partnera. Pak se dostanete do bodu, který bych řekl, že oproti ostatním podobným hrám je navíc. Každý zvlášť si totiž nastavíte vlastní fantazie. Hra pak na základě toho co se vám líbí sestaví úkoly na míru. Jak moc to funguje však budete muset vyzkoušet sami. Po jedné hře, kterou jsme absolvovali, zatím nedokážeme říct jak moc to funguje.

Po zadání fantazií jste připravení spustit hru. Hra se vám spustí na levelu 1. To znamená na lehčích úkolech, které vás mají teprve oťukat. Úkoly se střídají postupně pro partnery a úkol můžete kdykoliv přeskočit, nebo kliknout, že máte splněno. Pak se přesouváte dále. Po několika úkolech se přesouváte do dalšího levelu, který přidává na pikantnosti.

Mezi úkoly ještě dostáváte odměny. Jedná se o odměny sexuálního rázu a můžou být takovým tipem jak hru završit. Po levelu 3 hra končí a vy dostanete možnost vybrat si jednu z odměn (tipů), které jste během hry získali. Odměny se vám i uloží na profil, takže se k nim kdykoliv můžete vrátit a zopakovat si je. 🙂

Znáte někdo z vás hru? Jak se vám líbí? A pokud hru neznáte, hodláte ji vyzkoušet? Dejte vědět!

A příští týden zase u dalšího článku.

ko-fi

Reply