Návštěva v LTX.CZ showroomu

Inu trvalo než se mi podařilo navštívit showroom internetového obchodu LTX.cz, který se zaměřuje na oblečení z latexu, pvc a kůže a další erotické hračky a pomůcky. Adresu a otevírací dobu můžete najít na stránkách obchodu a nebo přímo zde. Samozřejmě jsem již navštívil i jiné erotické obchody, nikdy ale takto zaměřený. A musím přiznat, že se mi tam líbilo. A kdybych mohl strávil bych prohlížením mnohem více času 🙂 Po celé místnosti je rozmístěno různé oblečení, kde si vybere snad opravdu každý.

S Darkmínou jsme zamířili do obchodu s tím, že si koupíme něco latexového. Nakonec jsme se dohodli, že si oblečení bude pro mě, protože Darkmína přeci jen už něco málo má. Řada tedy byla na mě 🙂 Dali jsme si i limit, který byl poměrně absurdní na to že jsme chtěli latexové oblečení. To nám i z počátku obsluha, která byla velmi příjemná, milá a ochotná poradit, velmi brzo vysvětlila. I přes naše omezené finance mi postupně vybrali na vyzkoušení latexové legíny. Bohužel jsem od obsluhy a Darkmíny zjistil, že mám blbou postavu 🙂 Místo legín tedy přišly na řadu kraťasy a pak i tílko. Limit jsme nakonec samozřejmě překročili, ale myslím že za dané peníze jsem dostal opravdu maximum. A ikdyž jsem vlastně nikdy kraťasy ani tílko nechtěl, odcházel jsem velmi spokojený. Ostatně můj nákup můžete vidět v galerii (zatím tedy ještě nenaleštěné, ale i ty by měli být brzo v galerii 🙂 ).

Tímto bych chtěl poděkovat obsluze za ochotu a odbornou pomoc a rady, i přesto, že to s námi neměly lehké. 🙂 Určitě se zase někdy stavíme. A vám doporučujeme určitě to samé, přeci jen je lepší nakupovat osobně než přes internet. Už jen díky možnosti si oblečení vyzkoušet. Ale přesto, ten komu by se moc nechtělo osobně, nebo už má dost zkušeností vybere si určitě i na internetovém obchodu ltx.cz.

Napříště jsem, ale rozhodnutý, že další latexová věc kterou si koupím je catsuit a to i přes to, že mi bylo řečeno, že stejný problém jaký jsem měl s legínama, mě nejspíše čeká i u catsuitu. Šetření a hledání toho správného catsuitu tedy začíná 🙂

A jak jste na tom vy? Navštívili jste někdy takto specializovaný obchod? Nebo dokonce jste už byly v LTX.cz? Podělte se s námi o svoje zážitky 😀

 

ko-fi

10 Comments - Add Comment

Reply