Služba u Lady Raven – kapitola 25

Bambi

Bambi nevěděla co se s Lollou stalo. Lady Raven i pan B ji ujišťovali, že je v pořádku. Jen kvůli tomu pokusu o útěk musí podstoupit důkladný trénink. Byli chvíle kdy si Bambi říkala, že možná neudělala dobře. Vždy pak byla celá skleslá a nesvá. Minimálně do večera kdy byla vždy ve společnosti Lady. Ta vždy dokázala její pochyby zahnat. Přeci jen ona i Lolla sem šli dobrovolně. Dobře ani Bambi nečekala co se z obou stane. Vždyť tomu není tak dávno co byla mužem a dokonce ani neznala ten úžasný pocit latexu na těle.

Dnes už to vše brala jako samozřejmost. Bez latexu by si nedokázala představit život. A co by si dvě takové latexové dívky počaly samy ve světě? Ne Bambi bylo jasné, že tam venku by to pro ně nebylo dobré. Tady se mají obě dobře. Je o ně postaráno, mají kde spát. A ani jedna z nich už nemohla zvrátit to co se z nich stalo a čím jsou.

I když byla jedna věc která Bambi trochu stále trápila. Přeci jen ještě v ní stále žil trochu muže a ten se nyní bez penisu, na který po tom veškerém tréninku mohl být opravdu hrdý, cítil neúplný.

Jen pár dní po pokusu o útěk se s tím Bambi svěřila Lady. Bála se, že se bude Lady zlobit. Nebo že jí dokonce za její opovážlivost potrestá.

Lady se na ní však usmála. „Jsem ráda, že ses mi svěřila. Upřímně čekala jsem, že to ani tak dlouho nevydržíš. Myslím však, že za to jak si prokázala, že si loajální. Tak myslím, že si zasloužíš když ti prozradím malé tajemství.“

Bambi ani nedýchala.

Lady po krátké dramatické odmlce pokračovala. „Dobře mě poslouchej. Tvůj mužský nástroj sme ti nevzali. Stále ho máš.“

„To přece není možné. Vždyť není vidět. Necítím ho a vždyť jsem i měla sex jako žena a vše cítila.“ Divila se Bambi

„Ano to vše je pravda. Vlastně si náš takový menší experiment. Můj a pana B. Navíc musela jsem toho nezbedu potrestat. Panu B se opravdu nelíbilo když se dozvěděl o tobě a jeho ženě. Takže když jsi byla v jeho tréninku na nějaký čas jsme tě uspali a „vylepšili “ ti tvůj latexový oblek. Tedy především v rozkroku. Víš dobře, že díky vašim latexovem catsuitům vás dokážeme z velké části ovládat, že?“

Bambi přikývla když si jí hned vyvstanula vzpomínka jak vždy Lady nebo pan B vždy jen použili telefon a ona se nemohla ani pohnout, nebo naopak najednou se cítila děsně vzrušená a mnoho dalších věcí.

„Díky tvému oblečku, jsme tak pouze „odpojili“ tvůj penis a důkladně ho schovali pod umělou penetrovatelnou vagínu, kterou jsme poměrně složitě připojili k tvým nervům.“

Bambi nevěděla co to vlastně všechno znamená.

„A teď to nejlepší. Dokonce ten penis můžeš i používat. Samozřejmě když ti to já nebo pan B dovolíme. Ale s panem B bych moc nepočítala. Být to na něm, tak už žádný nemáš. Mě by však chyběl.“ Při poslední větě se Lady usmála a Bambi se zdálo, že má takový zasněný pohled. I tak se Bambi neodvažovala cokoliv říct.

Lady vypadala, že se nad něčím rozhoduje. Pak sáhla po mobilu a chvíli po displeji přejížděla prstem. Pak Bambi cítila jak jí znecitlivěl rozkrok. A za chvíli přišlo mravenčení, které zesilovalo. Pak už jen v rozkroku cítila horko a vzrušení. Když se konečně odvážila podívat do svého rozkroku uviděla něco šíleného. Bylo to jako z nějakého šíleného japonského erotického animovaného seriálu. Její latexová vagína byla roztažená a z ní vystupoval čím dál větší a silnější latexový penis. Nakonec vyjeli i varlata.

Bambi tomu nemohla uvěřit. „Tak už pojď ke mě.“ Vybídla Lady Bambi. Ta se nenechala dvakrát pobízet.

Po několika hodinách a několika orgasmech Lady, měla konečně Bambi dovoleno prožít svoje vlastní vyvrcholení. Když se obě vzpamatovali Lady Raven se otočila na posteli k Bambi.

„Teď víš jak na tom jsi. Bohužel nemůžu dovolit aby jsi tu chodila takhle na volno. To by opět nemuselo dobře dopadnout. A zatím sis ani nezasloužila mít ho zamčeného v klícce. Takže ho opět musíme schovat a budeš zase úplnou ženou. Jen tě musím varovat, že tentokrát to nebude nic příjemného.“

A opravdu Bambi za chvíli cítila, jako by latex kolem jejího penisu ztvrdnul a začal se zasouvat zpět. Bambi mela co dělat aby nekřičela bolestí a tak se jen stáhla do klubíčka a koulela se ze strany na stranu. Když už myslela, že tu bolest nevydrží, začala postupně odeznívat až postupně zmizela.

A když si Bambi sáhla do rozkroku, nahmatala už opět svoji citlivou latexovou vagínu aniž by dokázala jakkoliv nahmatat, nebo cítit, že pod ní se skrývá její původní přirození.

„Chvíli si odpočiň.“ Řekla Lady Raven a dodala: „A připrav pokoj pro hosty, zítra budeme mít návštěvu.“


ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply