Cindy recenzuje – latexová maska s mikroperforací

Zdravím vás přátelé. Omlouvám se, že jsem tak dlouho nepsala. Jeden čas jsem dokonce měla zničenou masku. Naštěstí díky MH Sexshopu mám masku novou a pobyt ní si opravdu užívám.

Výrobce je známý Simon.O a tak asi nikoho nepřekvapí, že latex je opravdu kvalitní. Díky tloušťce latexu 0,25mm je nošení opravdu jedna radost. Ne že bych měla moc na výběr jak dlouho jí budu nosit. Nechtěla bych znít nějak povýšeně ale navíc bych řekla že v ní vypadám skvěle. Sedne opravdu dokonale. Takže teď většinu dní pokrývá většinu mého obličeje latex, jen ústa mám volné. I když ty Paní ráda zaměstná jinak. Existuje ještě varianta s celým zakrytým obličejem kde je mikroperforovaný otvor i přes ústa. Ta popravdě vynikne ještě mnohem více. Na druhou stranu pokud budete chtít v masce trávit třeba celý den, asi pro vás bude vhodnější varianta jakou mám já. Přeci jen v masce snáze vydržíte déle když máte možnost se v ní občerstvit 🙂

Díky tomu že maska má mikroperforaci kolem očí a nosu, nemám problém s dýcháním a i vidím. I když to vidění není zrovna ideální je to lepší než nic. Nejhorší jí je to za šera kdy paní ještě krásně vidí já bych potřebovala rozsvítit. Samozřejmě toho paní ráda využívá a tím mi stěžuje plnění mých úkolů. Především všelijaká jemná práce dělá velké problémy. Ale na normální fungování, aby jste věděli co se kolem děje a nebo aby jste nebourali do všeho co se vám připlete do cesty, mikroperforace bohatě stačí. Paní se o mě tak nemusí tolik obávat i pokud mě nechá samotnou.

Maska mi sedne opravdu perfektně nikde ani hrbolek vše je krásně hladké, navíc díky tomu, že latex není tak silný mi nedělá problém vydržet v masce i celý den. A to aniž bych cítila nějaké nepohodlí, což se mi stávalo u mé starší masky, když jsem jí měla delší dobu na sobě. Přeci jen slabší latex se snáze přizpůsobí vám, na rozdíl tlustšího latexu. To souvisí i s otvorem na hlavu. Ten jde krásně roztáhnout. Díky tomu jak je latex slabý a jemný mám vždy strach abych ho neroztrhla, ale je poznat, že latex je opravdu kvalitní a doufám, že maska vydrží opravdu dlouho.

Osobně mám spíše ráda, nebo jsem si spíše zvykla na to, že maska se mi na hlavě neustále připomíná tím jak mi hlavu svírá. To mi zde trochu chybí, stejně tak jako možnost připnout nějaké záslepky přes oči, či pusu, pro absolutní odříznutí smyslů. Na to tato maska však není dělaná. Pokud po něčem takovém toužíte, budete si muset pořídit nějakou bondage masku. Nebo prostě využijete nějakou stávající masku a přetáhnete ji přes tuto. Po hrátkách ji sundáte, ale stále budete to krásné latexové stvoření 😉

Nevím co víc o této masce říct. Jsem z ní prostě unešená. A každý kdo má masky rád by měl nějakou s mikroperforací minimálně vyzkoušet. Určitě nemusí sednout každému, pro mě je však téměř dokonalá. Komu bych ji teda doporučila? Nejspíše všem kdo chtějí masku, která jim zakryje co nejvíce obličeje a přitom jim umožní i nadále fungovat. Pak všem těm kdo ze sebe chtějí vytvořit latexové stvoření které bude vypadat naprosto úchvatně. A nakonec samozřejmě všem milovníkům masek. Komu naopak tuto masku nedoporučit? Snad jen zarytým milovníkům bondage masek. Ti se budou muset poohlédnout po nějaké jiné.

Já osobně této masce nemám co vytknout. Co mluví za vše je, že tato maska mi dělala společnost i při psaní této recenze a i tak jsem ji zvládla napsat. 🙂

ko-fi

  • Kvalita latexu
  • Design
5

Zhodnocení

Super maska která se dá doporučit snad všem. Její hlavní výhoda je, kromě opravdu kvalitnímu latexu, mikroperforace. A tu si buď zamilujete nebo vám bude jedno.

Pros

kvalita latexu
mikroperforace
skvěle vypadá
ideální i na delší nošení

Cons

nenašel jsem

Reply