BASIC X ERNESTO VIBRAČNÍ MASTURBÁTOR – Recenze

Na začátek musím přiznat, že jsem nikdy s masturbátorama neměl tu čest. Když mám Darkmínu na co by mi takový masturbátor byl. že? Ale osobní věci nám nedovolili nějakou dobu sex a mě přišla nabídka zrecenzovat vám tento kousek od Sexshopu.cz. Inu řekl jsem si proč ne. Pojďme se tedy podívat zda má smysl pořizovat masturbátor i pro muže kteří mají partnerku u sebe.

Pojďme ale postupně. Masturbátor je zabalen tak jak jsme zvyklí. Tedy nic převratného, jen krabička a v něm kousek plastu. Jednoduché, praktické. Balení však většinu lidí nijak nezajímá. Popravdě mě nevyjímaje. Mám rád když je hračka zabalená nějak originálně nebo vkusně, ale pak se to většinou projeví na ceně. A upřímně, většina pak balení raději oželí za příznivější cenu. Ale to jsme trochu od samotného masturbátoru odbočili.

Masturbátor je dlohý zhruba 20 cm a je vyrobený ze silikonu, který jsme si s Darkmínou oblíbili. Je krásně jemný a příjemný, navíc se dobře čistí. Co mě poměrně těší je i absence baterie. Respektive, nabíjení probíhá přes USB kabel, který je v balení. V balení je však pouze kabel. Ale věřím, že většině se doma nějaká nabíječka od telefonu určitě povaluje, nebo případně vlastní počítač či notebook, takže absence samotného adabtéru nepovažuji za mínus. Nehledejte ani dálkové ovládání. Ovládání probíhá pouze na těle samotného masturbátoru. Nevím, ale zde mi to nijak zvlášť nevadilo. Naopak velké plus je přítomnost rovnou dvou motorků, které se budou starat o vaše potěšení. A motorky jsou poměrně silné. Navíc u každého motorku si můžete měnit vibrační mód nezávisle, případně mít zapnutý pouze jeden. A to je super. A to myslím vážně. Orgasmus se u mě dostavil vždy velmi rychle. Zásluhu na tom mají především dva silné motorky jak jsme psal výše. Ti dokáží masturbátor pořádně rozvibrovat po celé délce. A ne tedy pouze na špičce penisu, ale díky výstupku až k varlatům.

Dokáže tedy masturbátor nahradit partnerku? Inu, upřímně, Samozřejmě, že nedokáže. V popisku výrobku na stránkách Sexshopu.cz se píše, že masturbátor napodobuje orální sex. Myslím, že k orálnímu sexu to má docela daleko. S výsledkem však zklamaný určitě nebudete. Co však plně zastoupit dokáže je vaše ruka. Masturbace už pro vás nikdy nebude stejná. Pocit a zážitek je úplně jiný, a řekl bych mnohem lepší. A vlastně proč by měl masturbátor vaši partnerku nahradit? Co jí třeba masturbátor svěřit do rukou a ať si s vámi pohraje jak bude chtít ona? Jestli máte hravou partnerku, máte o žhavé zážitky postaráno.

Musím přiznat, že jsem vždy měl k masturbátorům trochu určitý negativní vztah. Proč bych ho měl potřebovat, když mám Darkmínu. Vždyť by si mohla myslet, že mi nestačí a podobné myšlenky mi běhali hlavou. Možná kdybych byl singl už bych dávno jeden doma měl, takhle jsem si však namlouval, že žádný nepotřebuji. Sám sem jí přitom pořizoval vibrátory a nikdy mi to nepřišlo hloupé, nebo jsem si nepřišel, že bych jí já nestačil. Tohle je vlastně to samé. Masturbátor se s partnerkou mohou krásně doplňovat. Samozřejmě, že pokud si budete raději sami užívat s masturbátorem, partnerka nadšená nebude 🙂 Masturbátor Basic X Ernesto bohužel nemám s čím pořádně srovnat. Snad jen s moji rukou. Ta se však tomuto nemůže rovnat. Ernesto mi dá se říct otevřel trochu oči. Na masturbátroy už nikdy nebudu koukat jen skrz prsty. A to je myslím skvělá vizitka.

Komu tento masturbátor doporučit? Snad všem mužům. Tak jako každá žena by měla mít nějaký vibrátor vedle postele, tak mužům by neměl chybět ani masturbátor a s Basic X Ernestem určitě chybu neuděláte. Přinejmenším vás už tolik nebude bolet ruka, a věřte že Ernesto je k neutahání. 😉

ko-fi

Masturbátor BASIC X ERNESTO
  • Funkčnost
  • Výkon
  • Ovládání
  • Design
4.3

Zhodnocení

Super masturbátor s dvěmi silnými vibračními motorky. Ať už sháníte masturbátor pro svého přítele nebo pro sebe, tímto kouskem chybu neuděláte.

Pros

dva výkonné motorky
dají se ovládat samostatně
kvalitní materiál

Cons

nenašel jsem

Reply