Služba u Lady Raven – kapitola 26

Předchozí kapitola

Lolla

Lolla samozřejmě nic o nadcházející návštěvě nevěděla. Vlastně ani nevěděla co se stalo s Bambi. Vůbec jí nevídala. Nevěděla jestli jí za ní nepouští, nebo proto že sama nechce. A ta myšlenka jí sžírala mysl.

Neměla být tak bláhová, měla tušit že to nevyjde. Měla to celé lépe promyslet. Tyto myšlenky se jí honily hlavou vždy když ve svém stání pro koně měla volnou chvíli.

Pomalu si na život ve stáji zvykla. Jediné na co si nedokázala zvyknout byl pan B. O to horší pro ní bylo, že právě pan B se staral o její výcvik. Každé ráno když ji odepnul a vyvedl ze stájí, začala drezura, kdy musela běhat kolem dokola a pořádně u toho zvedat nohy. Toto by samozřejmě za chvíli znavilo každého. Natož někoho kdo je celý v latexu a má na sobě masku koně, která ztěžuje vidění, postroj pro koně, roubík v puse a velký kolík s ohonem v prdelce. A ještě k tomu běhat v botách připomínající koňská kopita a mít v nich nohu jako v botech s opravdu velkým podpatkem. A přitom ještě s rukama za zády.

Jakmile však Lolla začala zpomalovat nebo méně zvedat nohy, zasvištěl bič pana B. Někdy jen jako varování, častěji však přes zadek Lolly, někdy i přes prsa. Po určitých intervalech, které Lolle připadali jako věčnost, měla vždy krátkou přestávku aby si odpočala, případně se napila. A to celé dokola téměř až do oběda. Už při obědě sotva stála na nohou. Nevěděla však co přesně k jídlu a pití dostává, vždy však po jídle cítila mnohem lépe.

Odpoledne po delší pauze, kdy se většinou už opravdu zdála odpočatá byla opět vyvedena ven panem B a tentokrát však nebehala dokola, ale probíhala překážkovou dráhou. A opět u toho nechyběl bič který jí popoháněl.

Když neběhala byla většinu času připoutaná ve stáji, čelem ke zdi a v pozici která přímo vyzívala k tomu, aby s ní kdokoliv projde kolem měl sex. Jediný kdo však chodil kolem byl pan B. A ten toho opravdu občas rád využil. Když se tak stalo spustili se Lolle v masce kamery které snímali její stáj. Viděla tak vše co se jí děje. To ještě umocňovalo její ponížení. Navíc když ten kdo stál za ní na kamerách nebyl pořádně vidět. Viděla jen nohy, ruce a pak hlavně penis jak do ní zajíždí a zase vystupuje v pravidelném rytmu.

Někdy jí pan B nechal v této poloze i na noc. Většinou však měla dovoleno vyspat se v leže na slámě.

Nevěděla jak dlouho se jí to děje. Dny jí splývaly. A za tu dobu stále ani jednou nezahlédla Bambi.

Jednoho dne se však otevřeli vrata od stájí a vešlo několik lidí. Poznala hlas pana B a pak si byla téměř jistá, že slyší i Lady. Ale další hlasy již nepoznávala. Hlasy došly až téměř k ní. Chtěla se otočit a podívat se, řetězy jí však nedovolily pohnout se ani o kousek. A i kamery v helmě jí nic neukazovaly.

Pak slyšela jak se nějakou dobu děje něco v kójích vedle ní. Chrastily řetězy. A bylo to snad koňské ržání? I když znělo trochu zvláštně. Že by další latexový kůň?

Za chvíli bylo slyšet jak se kóje zavřela a hlasy se teď přesunuly přímo za ní. Nerozuměla o čem se baví. Pak se ozval smích a někdo jí silně plácl přes zadek. Napjala se v řetězech, spíše leknutím než bolestí. Ozval se další smích a pak se hlasy začaly vzdalovat.

Už byl čas na její výcvik, ale stále se nic nedělo. Až po nějaké době, kdy Lolla přemýšlela co se asi děje, jí pan B přišel odvázat a vyvést ze stáje. Všimla si, že opravdu v kóji vedle ní někdo nebo něco je. Maska a pan B jí však nedovolil vidět kdo nebo co tam je. Bylo to však větší a mohutnější než ona. Ale na opravdového koně to taky nevypadalo.

Když ji pan B vyvedl ven, nezamířili na trénink jako vždy ale šli směrem k výběhu. Tam byla Lolla pouze několikrát, nikdo neměl čas na její výcvik. Byla to malá ohrada kde se mohla volně potloukat. Bylo odtud vidět na terasu domu. Lolla tak v ohradě vždy trávila většinu času tím, že vyhlížela na terasu jestli tam neuvidí Bambi. Ani jednou se jí to však nepovedlo.

Dnes však výběh nebyl prázdný. Stál jiný člověk, tedy spíš latexový kůň. Úplně přesně latexová klisna, stejně jako byla Lolla. Lolla a nová klisna se navzájem nedůvěřivě prohlížely, zatímco pan B otevíral výběh.

Pak jí odepnul uzdu a plácl přes zadek aby jí zahnal dál do výběhu. „Nestůj tu tak a jdi se seznámit.“ Lolla se otočila na návštěvu. Byla oblečená podobně jako ona. Jen celá v bílém. Nejdřív si pomyslela jestli to není Bambi, ale postava neodpovídala. Prsa i zadek měla ještě větší než ona s Bambi. I takhle na dálku bylo vidět, že má piercing v obou bradavkách. Ruce také měla také spoutané za zády. A postroj stejně jako u Lolly zvýrazňoval prsa, zadek i rozkrok.

Nová kobylka se pomalu vypadala k Lolle. Nesla se sebevědomě jako by jí to tam patřila a Lolla byla ta kdo je zde poprvé. Lolla začala nervózně přešlapovat a začala couvat k ohradě. Za sebou uslyšela hlasy. Byl to opět pan B. Tentokrát však tam určitě slyšela i hlas Lady a pak… Ano byl to hlas ještě někoho dalšího. Rychle se otočila, aby se podívala.

S Lady šla další žena. Byla trochu starší než Lady. Měla na sobě, podobně jako Lady elegantní latexové šaty. Ale Lolla si přeci jen pomyslela, že ta nová žena je přeci jen o kousek elegantnější. Jako by elegance byla její přirozenost se kterou se narodila.

Hned jí bylo jasné, že ta nová kobylka je její. Hodila se k ní. Trochu se za sebe zastyděla. Nechtěla svoji Lady ztrapnit. Otočila se k návštěvnici.

Ta byla již na dosah ruky od ní a zvědavě si jí prohlížela. A pak se začala pomalu přibližovat. Lolla nevěděla co dělat. Za zády již měla ohradu. A nechtěla zase utíkat. Určitě by to vypadalo trapně. Proto stála a čekala co se bude dít. Dech se jí zrychlil.

Kobylka se stále přibližovala a najednou Lolla cítila že se navzájem dotýkají prsy. Nová kobylka se ještě trochu více namáčkla na Lollu a pak se pomalu začala třít svými prsy o její.

Lolla cítila jak jí začínají vzrušením tvrdnout bradavky. Cítila jak se v ní probouzí vzrušení a začala jí tření oplácet. Obě začaly vzdychat co jim roubíky pod maskami dovolily.

„Věděla jsem, že se navzájem budou mít rády.“ Prohlásila nová žena a všichni tři se zasmály.

Lolla si začínala užívat vzrušení. Nevšímala si hlasů kousek za ní. Soustředila se jen na dotyky druhé kobylky. Chtěla tak moc si uvolnit ruce aby ty dotyky mohla ještě zintenzivnit, ale nemohla. Najednou však vše přestalo.

Lolla se podívala co se děje a viděla, že ta nová sněhově bílá kobylka kouká někam za ní a něco bedlivě pozoruje. Otočila se. Pan B vedl dalšího latexového koně. Tentokrát to však nebyla kobylka. Lolla by řekla, že to byl pořádný hřebec. Byl o hlavu vyšší než pan B a měl snad jednoukrát tak široká ramena. Samý sval. I nohy byly statné. Kdyby neměla už v puse roubík, měla by pusu dokořán otevřenou. Ten muž musel být nějaký kulturista nebo co. Nebo to způsobil nějaký intenzivní výcvik? Na čem však Lolla mohla nechat zrak byl jeho pohupující se penis. Ten totiž i takto povadlý dosahoval téměř do půlky jeho stehen. Lolla si nechtěla domýšlet, jak bude vypadat v plné kráse.

Hřebec spolu s panem B přišli až k Lady Raven a neznámé ženě. Žena si na něho hleděla s pýchou a Lolla si ihned domyslila komu hřebec patří. Lady Raven přišla blíže a prohlížela si ho ze všech stran. Poplácávala ho po svalech a po zadku. Pak zkusila jeho břicho. Pak se podívala směrem do ohrady kde Lolla stála jak opařená a nemohla z hřebce spustit oči. Lolla viděla jak se Lady rozehráli v očích divoké plamínky.

Lady však nebyla jediná kdo si uvědomil, že Lolla takto zírá na hřebce. Hřebec vypadal, že nedbá Lady ani jejich dotyků. Vypadalo to, že hřebec si jí také se zájmem prohlíží. Lolla se ani nevěděla proč začala ladně pohupovat v bocích a natiskla se ještě víc na ohradu. Přísahala, že vidí, že hřebec na to reaguje, respektive jeho penis. A to jí dělalo z nějakého důvodu dobře. Než si však mohla být jistá ucítila Lolla z ničeho nic bolest v noze. A než si uvědomila co se děje, bíla kobylka, která se s ní ještě před chvílí mazlila, jí strčila až Lolla spadla na zem. Byla celá divoká, jako by se zbláznila. Kdyby pan B pohotově neskočil do ohrady a neodtáhl bílou kobylku z dosahu, Lolla věřila že by jí snad ukopala.

Pak se ozval hlas té neznámé ženy. „Tady je někdo žárlivý. Myslím, Lady Raven, že návštěva u vás bude ještě zajímavější než jsem si myslela.“

ko-fi

7 Comments - Add Comment

Reply