Tip na hru – TF Runner

Dlouho jsme tu neměli žádný tip na erotickou hru, takže je na čase to napravit. A tentokrát je to opravdu něco. Ani nevím jak mi to mohlo tak dlouho unikat. Jedná se totiž o český počin. To znamená, že hra je v češtině.

Ba co víc. Hra vlastně v sobě obsahuje dvě hry a obě se stále rozrůstají. TF Runner v sobě obsahuje totiž příběh jak z fantasy světa, tak ze sci-fi. Každý je úplně jiný. Já zatím zkoušel chvíli pouze Pomstu amazonek (fantasy hru) a tak můžu přinést pár zkušeností pouze z této hry. A to ještě pouze z jejího začátku.

Hra nepřekypuje skvělou grafikou, ovládání by mohlo být také lepší. Ale to vše jsem schopen prominout dobrému příběhu. Ten zatím co jsem měl možnost poznat by se mohl líbit. Jako rytíř jste byl při invazi do lesa amazonek zajat a teď musíte sloužit jedné amazonské léčitelce a kouzelnici. Postupem času se stále více dostávate pod její moc a nejspíše vás bude čekat nejen změna psychyckého rozpoležení, ale také změny fyzické.

V mé fázi příběhu zatím jen plním úkolu od léčitelky/čarodějky. Popravdě úkoly to jsou poměrně monotónní (vyčistit boty, uklidit, pospírat houby,…). Navíc nevím jestli je to mojí nešikovností, nebo je prostě ke mě hra zlá, ale při bězných domácích činnostech stále něco rozbíjím, za což jsem trestán. Jednou se mi povedlo i hru rozbít a musel jsem načítat starší save. To vše mi však nijak nevadí. Čekám jak se příběh vyvine a na co vše narazím.

Více asi netřeba rozepisovat. Pokud vás hra zaujala, a chtěli byste ji vyzkoušet, mám pro vás další skvělou zprávu a to, že je i free verze. Počítejte však s mnoha omezeními. Ač se to nezdá velké omezení bude, nemožnost jako free hráč nosit různé prsteny které vám dávají růžné výhody. Myslím, že však tou největší motivací zaplatit si, je překrytí erotických scén. Respektive vidíte jen malý výřez, který nechává hodně pouze na vaší fantazii. Podle mě však cena 5 dolarů není příliš závratná a za zkoušku stojí.

Odkaz na stránky hry: http://tfrunner.com/wp/

ko-fi

Reply