Tip na reality show – Jak se staví sex room

O tomhle pořadu jsem věděl, že má na netflix dorazit, ale popravdě jsem na něj zapomněl. A tímto děkuji jednomu z našich čtenářů za tip a za připomenutí.

Jak už název napovídá tahle reality show je o lidech kteří si doma chtějí zřídit nějakou sex místnost. Pořad mě opravdu dostal a musel sem shlédnout ihned několik dílů najednou. Ještě nemám všech 8 dílů zkouknuto, ale už teď doporučuji všema deseti.

Každý pár je opravdu jiný a má jiné požadavky. A najdete zde opravdu všechny možné druhy párů, tento seriál opravdu nebude nic pro konzervativze, i když i tak je tu několik párů do kterých by jste to na první pohled neřekli, že si bucou něco takového chtít zřídit. A opravdu důvody zřízení takovéto místnosti jsou různě, nejen sex. Někdo sice chce klasické sexuální doupě, někdo jiný spíše romantickou ložnici s možností spolu strávit společný čas. Čím více jsem shlédl dílů tím více mi přišlo, že je to o tom, že páry chtějí své jedinéčné místo na světě, které bude jen jejich a kde se budou vždy když budou chtít izolovat od zbytku světa a být jen spolu.

Opravdu doporučuji se na tuto reality show podívat. Ne, že by jste si museli pak hned takovou místnost zřizovat, ale třeba vám dodá nějakou tu inspiraci jak si vylepšit bydlení. 🙂

Trailer – Youtube

Trailer v češtině přímo na netflixu

ko-fi

Reply