Latexový korzet se šněrováním LateX – Cindy recenzuje

Předem se omlouvám za kvalitu fotek, o většinu jsem bohužel přišla a zatím se mi je nepovedlo nahradit. Doufám, že vás to však od přečtení recenze neodradí 😉

Můj první latexový korzet. Konečně. Už jsem se nemohla dočkat. Můj předešlý korzet byl látkový, ale k mé uniformě se příliš nehodil. Nyní konečně mohu být celá v latexu. Přeci jen uznáte, že látkový korzet se k mému latexovému oblečku moc nehodil. Porovnávat tak mohu pouze s tímto látkovým. Pokud i vy chcete být celý v latexu zkuste juknout sem , nebo třeba tady a třeba si také vyberete. A jak moc dobře latexový korzet obstál, na to se pojďme teď podívat.

Korzet samotný je z pevného 1mm tlustého latexu. A vypadá úplně skvěle. V reálu i na fotkách od prodejce. Jak sluší mě, to nechám raději na vašem posouzení. A opravdu jsem z jeho vzhledu unešená. Pocit obepínajícího latexu je úžasný. Tohle dokáže prostě jen latex. Latex je pevný a vypadá, že by mohl vydržet i drsnější zacházení. Samozřejmě pokud chcete, aby jste mohli používat co nejdelší dobu, doporučuji opatrnost. Přeci jen je to pořád latex. Přední háčky na případné rychlé rozepnutí/zapnutí jsou správně pevné a mohly by tak vydržet delší dobu. U mého starého korzetu se totiž nějaké háčky brzy ohnuly a to stěžuje zapínání a rozepínání. Tady háčky drží a na nějaké brzké ohnutí to nevypadá.

Navíc díky přednímu zapínání na háčky, když mám nastavenou velikost stačí korzet nasadit a zapnout na háčky. To se mi u starého nikdy nepovedlo. Může za to samozřejmě vlastnost latexu, který se dokáže natáhnout. Ne, že by jste takto tlustý latex mohli natahovat jak se vám zlíbí, ale malou vůli samozřejmě má. To je však zároveň i nevýhodou. Nevím možná jsem zvolila jen špatnou velikost. Ale myslím, že menší velikost by příliš nepomohla.

Zde bych vás ráda upozornila. Správná velikost je důležitá u každého korzetu u latexového to platí dvojnásob. Ačkoliv jsem si totiž vybrala velikost podle tabulky a ačkoliv mě korzet dokáže obejmout. Povede se mi ho stáhnout téměř až na maximum. Což samozřejmě není problém. Problém spíše je, že když ho chci více stáhnout, korzet se krabatí, hrne se k sobě a vznikají nevzhledné boule. A i tak to není to co bych od korzetu očekávala a na co jsem byla zvyklá ze svého starého. Zkusila jsem dokonce změnit i šněrování. Koupila si jiné tkaničky, použila dvě a šněrovala tak aby se korzet nejvíce stahoval v prostředku. Jak by správný korzet měl. Výsledek je stále za mě nedostatečný. Dnes bych rozhodně vybrala minimálně o velikost menší možná dokonce o dvě. I za cenu toho, že bych korzet nedokázala dotáhnout úplně k sobě. Otázka je jak moc by to pomohlo.

Proč si nejsem jistá jestli by mi menší velikost pomohla? K tomu mám hned několik důvodů. Zaprvé materiál. Latex, který ačkoliv je dostatečně tlustý a tím pádem pevný, se stále má tendenci trochu natáhnout. A za druhé kostice. Nenašla jsem z jakého jsou materiálu, podle mne jsou však plastové a na mě až moc ohebné a pružné. Navíc nesahají až k hornímu a ani spodnímu okraji. Tím pádem se stahovaná část o to více zmenšuje což si myslím, že je škoda. Samozřejmě má to i svou výhodu.

Výhoda samozřejmě kromě úžasného vzhledu je pohodlí. Cítíte jak vás latex svírá a přitom vás nijak neomezuje. Můžete dělat v podstatě cokoliv. Mám to vyzkoušené, kdy jsem korzet nosila téměř 48 hodin v kuse, i během noci. Pod běžným oblečením (což je tedy škoda) a aniž by si toho někdo všiml. Paní si toho dokonce všimla až druhý den nošení. 🙂 A celou tu dobu jsem na sobě mohla cítit ten pocit latexu a mírného sevření. To bych nikdy se starým korzetem zažít nemohla. Ten mi totiž nedovolil se v pase vůbec ohnout a držel mne vzpřímeně.

Co je samozřejmě také důležité zmínit. Jedná se o latexový korzet a je tedy potřeba o něj odpovídajícím způsobem pečovat. To znamená, že po každém nošení ho nezapomeňte opláchnout vlažnou vodou a použít nějaký ošetřující prostředek, já doporučuji nějaký silikonový olej. A hodí se mít samozřejmě i nějaký prostředek na zvýšení lesku. Jak se o latex řádně starat se dočtete na tomto článku.

Hodnocení a doporučení tohoto korzetu je tedy trochu složitější a záleží na tom co od korzetu požadujete. Chcete pevné až omezující stažení, že vám korzet udělat o několik čísel menší pas, nebo že se v něm sotva budete moci nadechnout? V tom případě se poohlédněte jinde. Tento korzet na to určitě není určený. Chcete však v korzetu zapůsobit, být zatraceně sexy a zároveň jím nechcete být omezovaná? Ba co víc chcete ho nosit delší dobu v kuse? Pak je toto ideální korzet pro vás. A v konečném hodnocení si klidně přičtěte hvězdičku až dvě 🙂

ko-fi

Latexový korzet se šněrováním LateX
  • Vzhled
  • Kvalita
  • Funkčnost (stažení korzetu)
3

Zhodnocení

LAtexový korzet, který není zrovna pro milovníky přilošného stažení a zúžení pasu. Naopak je pro milovníky latexu, pohodlí a především pro všechny kdo chtějí vypadat sexy.

Pros

vzhled

kvalita

přední háčky

Cons

nedokáže příliš stáhnout

slabé kostice

Reply