Cindy recenzuje – Pubic Enemy No 1

Zdravím lidičky. Jsem zpět. A opět mám za úkol recenzovat další hračku. A prozradím vám, že brzy se dočkáte dalších recenzí ode mě 🙂 Díky MH Sexshopu jsem dostala na recenzi pás cudnosti Pubic Enemy.

Už jen když jsem viděla v jaké se krásné krabičce se nachází, byla jsem nadšená. Tohle sálalo luxusem už zpočátku. Vše uvnitř je krásně a úhledně poskládané, vše mělo své místo. Pak Paní vyndala pás cudnosti a ukázala mi v čem budu nově zamčená dokud to bude Paní bavit. Zpočátku jsem neviděla moc rozdílů oproti mému současnému pásu.

Vlastně na první pohled vypadal stejně, až na logo na horní části. Při bližším prozkoumání bylo ale vidět, že kvalita je tady jinde. Je to asi stejné jako všude. Originál je jen jeden a kopie většinou zaostává. Vše ale vypadalo jako u mého starého pásu. To znamená samotná klícka, rozevírací prstenec, propojovací podložka na spojení klícky s prstencem a pro nastavení velikosti další podložky. Ty samozřejmě na mne Paní nepoužívá, aby dosáhla té nejmenší velikosti.

Dostala jsem tedy svolení si sundat svůj současný pás. Po dlouhé době jsem měla možnost vidět zbytek z toho co zbylo z mého mužství. Paní mi však hbitě nasadila Pubic Enemy. Rozdíl byl cítit hned. Díky tomu, že hrany jsou lépe ošetřeny, nikde nedřel. Navíc se mi pás zdál i větší. To znamenalo větší pohodlí. Popravdě nevím čím jsem si to zasloužila. Asi tím, že už tolik neodporuju. Komfort však brzy přestal. Paní mě již dobře zná a tak jí stačilo jen pár pohybů a klícka mi začala být malá.

Samozřejmě, že mě Paní nezapomněla ihned v pásu uzamknout přidaným zámečkem. V balení kromě klasického kovového zámečku s logem jsou také plastové jednorázové zámečky. Ty na sobě mají označení Prisoner s číslem. Já mám raději klasické zámečky. Pak může Paní nosit klíček od mého vězení vždy u sebe a já tak vím, že jediné naděje jak se z mého vězení dostat je pouze na tom jak se bude mé Paní chtít.

Když mne Paní dostatečně pozlobila, tak mne ponechala svému osudu a šla si po svém. Díky tomu, že klícka je trochu větší, dovolila aby byl můj penis trochu vzrušený. Ale opravdu jen opravdu málo. A popravdě nevím jestli to nebylo ještě horší, než těsnější klícka, kde ten prostor není vůbec.

Samozřejmě ihned jak byla Paní z dohledu, začala jsem klícku testovat. Dostat se z ní když je zamčená nepřipadalo v úvahu, pokud bych si nechtěla ublížit. Ale pohyb možný byl, šlo tedy lehce masturbovat. Ale bylo to dost náročné a za chvíli i bolestivé. Ale věřím, že kdybych to vydržela byla by velká šance, že bych dosáhla orgasmu. Vím, že při mém štěstí by mne Paní odhalila a já si vysloužila pouze další utrpení.

Po stranách byly klícky vyčnívaly konce elektrod na elektrostimulaci. Ty však zapojené nebyly. Naštěstí. V samotném balení jsem ani nic dalšího k elektrostimulaci neviděla, což je za mne škoda a velká. Jediné co tam je jsou zmíněné elektrody, jestli ale elektrostimulaci chcete využít musíte mít vlastní zdroj. Samozřejmě, že na mne mohla Paní použít zdroj který již má, ale zatím nepřipojila žádný.

Vlastně až do druhého dne si mne kromě běžných příkazů moc nevšímala. Vždy když byla poblíž tak mě však nezapomněla vzrušit, tak abych si byla vždy jistá, že mám nasazený pás.

Pás jsem nosila v kuse týden, než mi ho Paní dovolila sundat. I když jen na moment. O hygienu se bát nemusíte. Je však pravda, že bych doporučila pás jednou za čas sundat, aby jste si byly čistotou 100% jistý.

Pás je opravdu pohodlný, žádné ostré hrany, last je kvalitní, takže oproti mému předchozímu pásu nevrže tolik a plast na sebe krásně všude doléhá, takže nejsou žádné škvíry kde hrozí skřípnutí. Na můj vkus je možná zbytečně moc velký, pokud rádi nosíte upnuté kalhoty, může to pak být problém. Největší škoda je však, že je dodávaný bez zdroje k elektrostimulaci. Ale stejně asi většina lidí nezačne s elektrosexem rovnou u pásu a tak už nějaký svůj zdroj nejspíše bude vlastnit když si pořídí tento pás.

Pokud tedy nad nějakým pásem cudnosti pro muže uvažujete, rozhodně doporučím zvážit tento. Díky nastavitelnosti velikosti padne snad opravdu všem. Váš miláček se v něm bude cítit jako v bavlnce, tedy pouze do té doby dokud budete vy chtít 🙂 A pokud se nebojíte elektrostimulace a máte doma nějaký zdroj je s tímto pásem rovnou dvojitá zábava. Cena je trochu vyšší, ale za tu kvalitu to opravdu stojí.

Unboxing
ko-fi

  • Kvalita
  • Funkčnost
  • Balení
  • Design
4.6

Zhodnocení

Jeden z nejlepších pásů cudnosti za rozumné peníze.

Pros

Kvalita zpracování
Skvěle se nosí
Ideální i na delší nošení
Možnost elektrostimulace
Snadná údržba
Balení – skvělí box na uskladnění

Cons

Pro někoho může být až zbytečně velký
Nedodávání i se zdrojem na elektro hrátky

4 Comments - Add Comment

Reply