Tip na seriál – Pam a Tommy

Pokud jste vyrůstali v 90.kách asi budete znát seriál Pobřežní hlídka. Kdo by ji také neznal. A to samé se dá říct i o představitelce hlavní ženské role v tomto seriálu Pamele Anderson. Ač jsem si tehdy neuvědomoval její „přednosti“ vnímám ji jako první herečku kterou jsem si nějakým způsobem zapamatoval. Jestli to byla nějaká dětská platonická láska asi nedokážu říct.

A když k nám do ČR dorazilo Disney+ a já se dozvěděl, že kromě pohádek zde je i seriál o Pamele Anderson a Tommy Leem a jejich slavném „videu“, věděl jsem, že se na to budu muset podívat. Seriál zatím nemám celý zkouknutý, ale myslím, že neudělám špatně když vám ho doporučím jako náš tip. Navíc podle hodnocení na čsfd to vypadá na docela kvalitní počin. Hlavní představitelé jsou svým originálům opravdu dost podobní. Seriál je místy celkem šílený, trochu vtipný a místy až erotický. Ano užijete si nahou „Pamelu“ ale i nahého „Tommyho“. A pokud vás ani jedno z toho nezajímá, tak vás třeba bude bavit vhled do života slavných celebrit, které se nebojí rozhodovat spontánně.

Já například vůbec netušil jak se jejich nahrávka dostala na veřejnost, stejně tedy jako netuším nakolik se seriál drží skutečnosti. Ikdyž vás tedy musím varovat, seriál není žádné porno ač o sexuální scény nouze není. A pokud se těšíte nejvíce na „Pamelu“ budete muset zkousnout první díl, kde se vyskytuje pouze snad ve dvou krátkých záběrech. Nebojte druhý díl vám to vše vynahradí. Za mě má navíc druhý díl plusové body za latexové šatičky (a podle traileru to vypadá, že se objeví i další). 🙂

A tady trailer:

ko-fi

Reply