Automatická vakuová pumpa Rebel – Recenze

Již nějakou dobu jsem přemýšlel nad upgradem mé stávající vakuové pumpy. Měl jsem tedy velkou radost když se mi do rukou dostala vakuová pumpa Rebel k recenzi od eshopu Yoo.cz, kde můžete najít i jiné pumpy, to třeba kdyby vás tato nezaujala 🙂 . Oproti mé stávající ruční vakuové pumpě jsem totiž s Rebelem jako by konečně vkročil do 21. století. Nechápejte mě špatně. Neříkám, že má současná pumpa byla nějak špatná. Ale zub času již na ní nechal svůj otisk.

Na začátek si ještě připomeneme k čemu vlastně taková pumpa může sloužit. Protože mimo primárního účelu (vytvoření pevné a alespoň jistou chvíli trvající erekce) může mít pravidelné používání i blahodárný účinek na zlepšení vaší erekce obecně. Mimochodem zde je zajímavý článek o tom, které další potraviny vám s tímto mohou pomoci. Samozřejmě vakuových pump je více druhů a nejsou jen pro muže. Pokud by jste se o vakuových pumpách chtěli dočíst něco více, pak můžete v tomto článku na vibratory.net.

Rebel od You2Toys se vyznačuje především tím, že se jedná o automatickou vakuovou pumpu. To je její hlavní plus. A především kvůli tomu by jste nad ní měli i přemýšlet.

Design ani použité materiály nikterak nepřekvapí. Tělo je plastové a manžeta je ze silikonu. Manžeta na těle krásně drží a v případě potřeby, třeba z důvodu omytí, ji lze snadno sundat. Manžeta přitom dokáže celkem spolehlivě podtlak udržet. Tedy pokud postupujete dle přiloženého návodu a neděláte s nasazenou pumpou kdo ví jaké vylomeniny. Ono vlastně stačí jen změnit polohu a cítíte jak podtlak trochu mizí. To se však dělo i u mé staré pumpy a myslím, že to bude platit pro všechny vakuové pumpy obecně 🙂 Není však kdykoliv problém opět dodat. Zde bych rád jen připomenul, že je dobré používat spolu s pumpou i lubrikant. Několikrát jsem pumpu vyzkoušel i bez něj. Takže ano možné to je, ale moc bych to nedoporučoval. S lubrikantem máte jistotu, že bude vše krásně klouzat. Nezapomeňte však, že manžeta je ze silikonu a je tak potřeba použít lubrikant na vodní bázi.

Průhledné plastové tělo je z jedné strany opatřeno měřidlem. To třeba kdyby jste se chtěli s někým poměřovat 🙂 Osobně tyto měřidla na pumpách úplně nechápu, ale budiž. Na druhém konci těla najdete ovládání pumpy. Rozumějte dvě podsvícená tlačítko. První pumpu spustí a ta začne z těla odsávat vzduch. Pokud je na vás podtlak dostatečný, stačí tlačítko stistknout znova. Pokud chcete penis uvolnit stisknete druhé tlačítko. To je vše. Krásně jednoduché a účinné. Zvuk motůrku když pracuje na vytvoření podtlaku není extra hlasitá, ikdyž možná poprvé by vás hlučnost mohla zaskočit. Asi bych to mohl přirovnat ke klasickému vibrátoru. Já osobně bych uvítal toho hluku přeci jen o trochu méně. Motůrek je na baterie. Možná bych raději než vyměnitelné baterie uvítal nabíjení třeba přes USB, ale na druhou stranu baterie vyměníte a máte klid.

Podtlak pumpa dokáže vytvořit opravdu silný a velmi rychle. Vlastně tak silný podlat se mi asi ani s ruční pumpou nepodařilo vytvořit. I jsem se divil, když jsem musel motůrek zastavit a trochu podtlak polevit.

Tady se dostávám pomalu k výhradám. Kromě trochu vyššího hluku mi vadila trochu větší prodleva při zmáčknutí tlačítka když jsem chtěl podtlak zastavit. A chvíli mi trvalo než jsem přišel na to kdy mám zhruba tlačítko stisknout aby byl tlak pro mě přijatelný. Dalším mínusem může být pro někoho velikost samotného válce. Pokud váš penis v plné síle měří kolem 15 cm už bych si možná výběr dvakrát rozmyslel a pokud víc asi bych ho ani nedoporučil. Mě se tento problém netýká, takže jsem spokojený, ale přeci jen by to někoho z vás mohlo zarazit. A ještě jedna věc které je trochu škoda. Ač má tato pumpa v názvu automatická. Není úplně tak automatická. To znamená vypínat ji vždy musíte manuálně, nedokáže hlídat například nějak nastavený podtlak. Což je podle mě škoda. Ale chápu, že za ty peníze člověk nemůže chtít všechno.

Verdikt:

I přes všechny negativa napsaná výše můžu tuto pumpo s čistým svědomím doporučit. Jedinou vyjímkou budou tvořit nadprůměrně vyvinutí jedinci, kteří by se měli poohlédnout po pumpě s větším tělem. Nečekejte také žádné chytré funkce či dokonce propojení s mobilem. Pokud vám však stačí vakuová pumpa u které nechcete posilovat i ruce. U které chcete zažít podtlak téměř ihned a podtlak opravdu silný, nemusíte nikterak dlouho přemýšlet.

ko-fi

Automatická vakuová pumpa Rebel
  • Design
  • Síla podtlaku
  • Ovládání
  • Rychlost vytvoření podtlaku
4.3

Zhodnocení

Vakuová pumpa s opravdu silným podtlakem, která dá odpočinout vašim rukám. Navíc intuitivní ovládání a poměrně povedený design a to celé za rozumný peníz.

Pros

Silný podtlak
Rychlé vytvoření podtlaku
Manžeta dokáže relativně dobře podtlak udržet
Nemusíte mačkat balonek
Snadné ovládání

Cons

Mohl by být tišší
Pro někoho může být tělo těsné nebo malé

Reply