Smlouvy, dohody a pravidla

Předem bych se rád omluvil za zpoždění. Kvůli svátkům a dovolené jsem nějak ztratil pojem o čase. Tak vám slibuji, že na příště se pokusím připravit něco speciálního. A teď už zpět k tématu a mojí menší úvaze.

Máte rádi smlouvy? Nebo nějaké dohody? Užíváte si když můžete vymýšlet různá pravidla, nebo se podle nich řídit? A nebo je třeba i naschvál porušovat? 🙂 Nevím, ne že bych se ve tvorbě smluv nějak vyžíval, ale rád si vymýšlím pravidla a hlavně odměny a tresty za jejich plnění/porušení. Tedy hlavně takové ty se sexuálním zaměřením. Bohužel Darkmína mojí radost z pravidel nechápe, neumí si ze všeho udělat „hru“ s pravidly. Vždyť není snad lepší a zábavnější způsob než když chcete někoho něco naučit, či odnaučit než když si určíte nějaký cíl s tím, že pokud druhý cíl splní čeká ho sladká odměna, pokud ne čeká ho trest. Samozřejmě je důležité vybrat reálný cíl, odměnu po které ten druhý prahne a trest, který je pro dotyčného trest a je potřeba ho splnit. Však kdo by si díky takovému výcviku nechtěl zlepšit citlivost bradavek, na takovou míru, že dosáhnete orgasmu pouhou jejich stimulací? To co mě naučila aplikace Desire, kterou jsem vám recenzoval nedávno, je že pokud nejste důslední a tomu druhému moc odpouštíte, samotná hra ztrácí smysl, ba naopak stává se velmi kontraproduktivní.

Ano je pravda, že k různým pravidlům nepotřebujete druhého. Ty si můžete vymyslet sami pro sebe. Problém však nastává kdy na sebe nejste dost přísní a dost důslední. Pak opět nemáte šanci se změnit či projít si „výcvikem“. Proto je lepší mít někoho kdo pohlídá zda pravidla dodržujete a pokud možno i dohlíží na splnění odměny/trestu. Takže tady je vzkaz pro Darkmínu, ten trest za tu nesplněnou výzvu splním a žádné odpouštění nebude 🙂

A co jít trochu dál než mít nějakou výzvu v aplikaci, nebo nějaké pravidlo. Co takhle si rovnou sepsat smlouvu? Hromady vzorových smluv a návodů na ně se dá najít na internetu. Dokonce jsem i našel na některých českých obchodech s erotickými hračkami předvytištěné smlouvy, které stačí jen vyplnit. Nejlepší je však podle mě si ji sepsat sami. Tohle mě láká již dlouhou dobu, a poslední dobou, díky jedné knížce na kterou vám snad přineseme recenzi již brzy, ještě víc. A díky oné knížce bych si rád vyzkoušel i podobný experiment jaký je tam napsaný. Po určitou dobu budu dominant já a Darkmína moje sub. Po uplynutí dané doby se situace otočí a Darkmína se stane mojí dominou. Teď si říkáte proč vlastně nějaká smlouva. Co se takhle prostě domluvit a pak si jen nevázaně hrát. Taková smlouva se stejně nebude dát vymáhat a když ten druhý podle ní nebude chtít hrát tak je to jako kdyby nebyla. Ale mě osobně prostě láká a vzrušuje už jen ta představa, že podle smlouvy, i když je to jen cár papíru, někomu patřím a musím se řídit jeho pravidly a rozmary.

Takže teď mi vlastně jen zbývá sepsat takovou smlouvu a přemluvit Darkmínu, aby do toho se mnou šla 🙂

A jak jste na tom vy? Vzrušují vás pravidla? Motivují spíše odměny nebo tresty? Nebo již nějakou takovou smlouvu s partnerem máte? Máte nějaké tipy triky? A jaké pravidla se vám osvědčily? S tím vším a mnohem dalším se nám můžete svěřit do komentářů. Pokud jste stydlivý a nechcete se tu veřejně propagovat, můžete nás kontaktovat i díky kontaktnímu formuláři, který najdete zde na blogu.

ko-fi

6 Comments - Add Comment

Reply