Tip na film – Deník nymfomanky

Teď se s Reavenem koukáme na různé erotické filmy, abychom pro vás o nich mohli napsat. O některých raději psát ani nebudeme, protože za to nestojí. Ale zrovna tento se nám líbil a tak o něm něco napíšu.

Film je o mladé ženě jménem Val, která má velmi ráda sex a vlastně je jím zcela posedlá. Je jí úplně jedno, jestli toho muže zná a nebo ho vidí úplně poprvé, prostě to potřebuje. A mnoho mužů, s kterými měla vztah, tak raději ze vztahu vycouvalo, protože prostě nestačili jejímu tempu a nedokázali uspokojit její chuť po sexu.
Dojde to až tak daleko, že kvůli své potřebě skončí v práci a začne si vydělávat jako prostitutka v privátním klubu. Ale postupem času poznává, že toto povolání není tak dokonalé, jak si myslela a odchází. A začíná znovu žít.

Hlavní postava je celkem hezká a její role je dost uvěřitelná a to je také dobře. Jinak je ve filmu i trochu romantiky a dramatu, ale převažuje zde erotika a to je vlastně pochopitelné, když je to erotický film. Ale líbilo se mi, že není nijak vulgární, ale příjemně se mi na něj koukalo. Nemám ráda třeba klasické porno, ve kterém není žádný příběh (neříkám, že jsem žádné neviděla nebo se občas na nějaké nekouknu), ale mám raději, když je ve filmu také nějaký děj. A ten zde je a to je dobře. Takže pokud hledáte nějaký erotický film, tak se koukněte na tenhle, neříkám, že je to zas nějaká extra třída, ale není špatný. A určitě je dobré, když se na něj kouknete společně s partnerem a po shlédnutí může následovat zábava 😉

Pokud si o filmu chcete ještě něco přečíst, tak můžete tady.

ko-fi

Reply