Tip na Film: SM-rechter

Vítejte u naší další nepravidelné rubriky v které vám budeme doporučovat věci které nás zaujali, či si myslíme že by mohli zaujmout vás. Postupně zde tedy budou vycházet tipy na všechny možné věci. Bude se jednat o věci, na které zrovna nechceme psát recenzi nebo je na recenzi ještě brzo, ale časem třeba recenze vyjde.

Tento film jsme s Raevenem viděli již dříve. Jemu se celkem líbil a pro mě to byl takový průměr. Jak jste už podle názvu poznali, opět se jedná o téma BDSM. Co jiného by jste také mohli od Reavena čekat 🙂

Jedná se o příběh, který je inspirovaný skutečnou událostí, která se stala v Belgii. Podle toho již můžete poznat, že jde spíše o drama než nějaký erotický film. Kdo má tedy raději akčnější filmy, tak by se měl poohlédnout po něčem jiném, stejně tak jako ten co hledá nějaké větší erotické scény. Vše je zde podřízeno příběhu.

Jen pro upřesnění, nevíme jak moc se film drží skutečnosti, ale pojednává o již postarším manželském páru, o soudci a jeho manželce. Manželka trpí depresemi a kvůli tomu jejich vztah stagnuje. Zjistí, že ji pomáhá BDSM a že je masochistka. Začnou tak postupně praktikovat stále drsnější praktiky a navštěvovat kluby. To vše až do doby, kdy se to dostane na veřejnost. A jak se dá tušit, celá rodina z toho má jen problémy, hlavně proto, že je to celé medializováno.

Pokud tedy máte rádi životopisná dramata, BDSM vás zajímá a tento film vám doposud unikal, neváhejte a pusťte si ho.

Pokud vás zajímají o filmu další podrobnosti, můžete se je dočíst na ČSFD, kde je poměrně kladně hodnocený.

ko-fi

Reply