Tip na film: Vlhká místa

Tenhle film jsem chtěla vidět už dávno, ale pořád jsem se k tomu nemohla dostat, ale konečně se povedlo a zkoukli jsme ho.
Musím jen na začátek varovat, aby jste nečekali film, ve kterém se to jen hemží nahými těly a sex je v každém záběru. Takový film to vážně není, ale myslím, že to vůbec nevadí (tedy pokud nepreferujete takové filmy). Je to spíš drama/komedie s erotickým nádechem. A za zmínku také stojí, že film je podle knižní předlohy od německé autorky Charlotte Roche.

Hlavní hrdinkou je osmnáctiletá Helen, která ráda zkouší nové věci, hlavně v sexu. Matka ji vždy vedla k přísné hygieně, hlavně v intimních partiích. Ale nyní si dělá vše podle sebe a v oblasti hygieny obzvlášť. Všechny kolem sebe ráda šokuje svým chováním a také vyjadřováním. Se svou nejlepší kamarádkou Corinnou zažívají různá dobrodružství, jak v oblasti sexu, tak i drog. Prostě si užívají života.
Tedy do té doby, než se Helen velmi nešťastně zraní při holení svých intimních partií. Ocitne se v nemocnici a dokonce musí na operaci. A tím začíná kolotoč všech možných událostí.

Pokud se chcete podívat na netradiční film, který se točí kolem sexu, tak neváhejte. Přidávám odkaz, kde si můžete o filmu něco přečíst a také se podívat na trailer. Film nemá nijak závratné hodnocení, spíš je to taková střední cesta, ale když zrovna nemáte jiný film, tak se koukněte a potom nám můžete napsat své dojmy.

ko-fi

Reply