Tip na hru – The Twist

Jistě už mě znáte jako člověka co má rád hry. A především je rád zkouším. A tak pro vás nemůže být překvapením, že v rámci svého tipu bych vám rád představil hru The Twist. Neberte to samozřejmě jako recenzi, o té bych možná přemýšlel až hra samotná vyjde. Hra samotná totiž jako většina her co je vyvíjena přes Patreon ještě nevyšla a je otázka zda někdy finální verze vyjde. V titulcích hry najdete, že se jedná v podstatě o dílo jednoho člověka, který si říká KsT a s pomocí dalších dvou lidí se mu daří v téměř měsíčním intervalu vydávat nové verze. A na jeho Patreon stránce ho podporuje v tomto počinu již téměř 1000 lidí.

Co se týče hry, jedná se podle textu na stránce Patreonu, o date simulátor. Co ho od většiny podobných erotických her odlišuje je 3d real-time, tedy nejedná se o předrenderované obrázky mezi kterými se proklikáváte. Samozřejmě pořád se samy nepohybujete, ale pouze klikáte na jisté předměty. Zas tak velký rozdíl to tedy nakonec nemusí být. Rozdíl však poznáte na některých místech či ve většině sexuálních scén. Ty jsou plně rozpohybované a navíc si kameru můžete natáčet, přibližovat či oddalovat.

Co se příběhu týče, nejedná se o nic nového. Hlavní hrdina mi je poměrně nesympatický, nechápu proč musí být takhle malej 🙂 Ale nebojte, oficiálně je všem postavám více jak 18. Hlavní hrdina se na začátku dozví, že je adoptovaný a jeho kamarád mu namluví jak má sexy mámu a ségru. A nebyla by to erotická hra, kdyby se je tedy nepokusil dostat do postele. Začínáte tedy náhodnými doteky a končíte tím, že je máte vlastně za sexuální otrokyně. A samozřejmě pouze u rodiny to nekončí, spíše začíná. Vlastně s každou postavou to můžete dotáhnout až do postele, což je v podstatě váš cíl 🙂 Mužské postavy samozřejmě kromě hrdiny téměř neexistují (ano jsou tam, ale není jich moc). Jelikož je hra ve vývoji, tak se příběh neustále posouvá a postavy přibývají.

Líbil se mi poměrně začátek hry, kdy si člověk musel dávat dobrý pozor, aby své snažení nepřehnal. Pak si totiž postavu musíte opět udobřit. To je ostatně to co mě časem hrozně otravovalo. Pokud totiž chcete vidět všechny scénky (a opravdu jich není málo) musíte neustále opakovat dokola některé scénky a vylepšovat si tak oblíbenost u dané postavy. Kvůli některým scénkám musíte splnit jistou událost, která se stane jen v určitý čas. A může se stát že v daný čas zrovna ta vaše postava, ale dělá jinou činnost, vy tak musíte doufat, že postavu naleznete tak jak potřebujete v daném čase, jinak musíte opět čekat do zítra.

Co se týče postav, najdete zde všechny možné typy, ale nejvíce si užijí milovnící MILFek a velkých prsou. Takové typy se tam nacházejí nejvíce. Scény jsou poměrně různorodé, dokonce i některým postavám můžete měnit oblečení. Já byl spokojený, když se dostalo i na latex 🙂 Ale na můj vkus by ho tam mohlo být více 🙂 Ostatně jak hra vypadá vidíte na screenshotech ve článku.

Pokud vás tedy hra zaujala koukněte na Patreon stránky autora. A jestli se vám líbila můžete ho zkusit podpořit a hru si stáhnout. Samozřejmě čím více autora podpoříte, tím více bonusů dostanete. Dokonce můžete i trochu vývoj ovlivnit. A pokud vás tip zaujal, dejte nám vědět do komentářů.

ko-fi

Reply