Tip na mangu – Nana to Kaoru

Tentokrát tu pro vás máme tip na mangu. Komiksy jsme tu již měli, ale myslím, že mangu zatím ne. Tuto mangu jsem vám chtěl představit již dávno a teď na ní konečně došlo. Věřím, že celá řada z vás ji zná, ale třeba se tu najde někdo koho by mohla zaujmout.

Musím se přiznat, že jsem nečetl celou sérii. Je totiž dnes již poměrně obsáhlá. Navíc pokud budete hledat najdete i speciální anime díl. A myslím, že i vyšli dva hrané filmy. Já vám však vřele doporučím mangu.

A o čem, že to je? Je to celé z prostředí japonské školy. Jednom „úchylákovi“ Kaorovi (snad to skloňuji dobře) který má rád porno a snad všechny zvrhlosti a hlavně je zabouchnutý do své sousedky a spolužačky Nany. Nana je krásná premiantka. Poslední dobou se však cítí ze všeho vyčerpaná a unavená. O Kaora samozřejmě nejeví zájem a o jeho choutkách nemá ani ponětí. Tedy až do doby kdy se jí do rukou dostane balíček, který byl původně pro Kaora. Neodolá zvědavosti a otevře ho a zjistí, že je to erotický dámský obleček, její velikosti (Kaoru fantazíruje a tak pro Nanu nakupuje oblečky, co kdyby náhodou přece 🙂 ). Samozřejmě si ho obleče a povede se jí v něm zamknout. Uvědomí si, že ač je zamčená, tak z ní padají starosti běžného světa a ona se cítí více svobodně. Nakonec jí tedy nezbude nic jiného než jít za Kaorem a poprosit o pomoc. Tím se rozpoutá kolotoč situací a příběhů kdy Kaoru postupně zasvěcuje Nanu do tajů světa fetiše a BDSM.

Kresba je řekl bych taková klasická manga a já mangu poměrně rád, takže se mi líbí. Nečekejte žádné explicitní kresby (nebo alespoň v části ke které jsem se dostal nebyly), ale musím přiznat, že i tak mě tato manga dokázala nažhavit. Hlavně mě zaujal příběh a jsou zde i nějaké zajímavé náměty na inspiraci. Rozhodně si zkuste přečíst pár dílů a uvidíte jak sedne vám.

Pokud tuto sérii znáte, tak nám určitě dejte vědět, jak se líbil. A pokud se rozhodnete si ji přečíst až teď, tak se také určitě pochlubte, zda jsme Vám poradili dobře 🙂

ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply