Tip na knihu – Napravený prostopášník

Hned na začátek je jasné, že jsme se ani v novém roce nepolepšili s vydáváním článků 😉 Letošní rok je tento tip náš úplně první článek na blogu, tak si ho užijte 😉

Děj se odehrává v roce 1837, toto období mám ráda, ale chápu, že to tak nemají všichni. Hlavním hrdinou je Jeremy a je to přesně ten typ, po kterém ženy touží (neříkám, že všechny). Rád si užívá nezávazný sex na jednu noc, ale je nucen se poohlédnout po vhodné nevěstě, se kterou zplodí svého dědice, jinak může zapomenout na dědictví a titul. Je jasné, že se Jeremy nechce rozloučit se svým dosavadním životem, ale nic jiného mu nezbývá. Shodou náhod si vzpomene na sestru svého přítele a je rozhodnut si ji vzít za ženu. Jenže netuší, že Georgina byla znásilněna.

Neříkám, že nemám ráda červenou knihovnu, ale tato kniha byla na mě trochu moc. Nejen, že Georgina, která byla znásilněna, nejdříve o sexu nechce ani slyšet, tak když poprvé stráví noc s Jeremym, tak od té doby nemyslí skoro na nic jiného. Nevím, ale krátce po znásilnění mi to přijde dost přitažené za vlasy. A také mi vadilo, že se v knize používaly dost vulgární slova, která se mi prostě do příběhu vůbec nehodila. Někdo je třeba zvyklí mluvit sprostě, ale mě to vadí 😉 Sexu je zde vážně dost, místy mi přišlo až moc.

Takže pokud máte rádi historické knihy plné sexu, tak je kniha právě pro vás 😉 Jestli jste četli nějakou knihu, která vás zaujala a chcete se o ní podělit, tak napište, budeme rádi.

ko-fi

Reply