Tip na seriál – Bonding

I tento týden se vám pokusíme zpříjemnit začátek nového pracovního týdne tipem. Tentokrát na netflixovský seriál Bonding, který vyšel nedávno a to dokonce i s českými titulky. Popravdě moc jsem si od něj nesliboval, ale nakonec se z něj vyklubala příjemná jednohubka. Každý díl má totiž do 20 minut a celá série obsahuje pouze 7 dílů. S Darkmínou jsme ho zvládli zkouknout na dvě posezení stylem ještě teda jeden díl a půjdeme spát.

A o čem že tahle dramedy je? O gayi, který se snaží vystupovat ve stand up komedy, kvůli jeho plachosti se mu to však nedaří. Navíc potřebuje peníze a jeho kamarádka mu nabídne práci. Jen netuší, že je dominou a on jí má dělat pomocníka. V seriálu jde dost i o psychiku hlavních postav a jejich vztahy obecně. Celý seriál má tak jak vtipné, tak vážné situace. Hlavní postavy nám celkem přirostly k srdci a bylo nám docela líto, že seriál má jen 7 dílů.

Nečekejte nějaké explicitní scény, či že se celý díl bude odehrávat v dungeonu. A co by vás mohlo zaujmout? Mě samozřejmě zaujala postava Tiff neboli Paní May, kterou hraje Zoe Levin a samozřejmě její kostýmy coby dominy 🙂 Pete, kterého hraje Brendan Scannel se stará o většinu vtipných situací a skvěle se s Tiff doplňují.

Pokud vás tedy náš tip zaujal a chcete se třeba dozvědět něco víc koukněte na ČSFD, kde si nyní seriál v hodnocení nevede vůbec špatně a má 78% a pokud vás zaujme koukněte na Netflixu. Pro ty kdo netflix nemají, toto může být jeden z důvody si ho pořídit 🙂 nebo prostě prohledejte ty internety a určitě také najdete 🙂

Trailer – eng

ko-fi

Reply