Tip na seriál – Sexuální výchova 3. série

Jestli nás čtete již nějakou dobu určitě víte, že zde rádi přidáváme i tipy na seriály či filmy které se nám líbí. A jelikož hodně ujíždímě na netflixu, tak hodně těchto tipů pochází odtud. No a dnes to nebude vyjímka. Měli jsme zde tip na všechny předchozí série, takže tato nemůže chybět.

Pokud seriál neznáte, jedná se o lehce komediální seriál ze školního prostředí školy Moordale. Samozřejmě se zde řeší vztahy a všelijaké sexuální problémy a vše kolem. Třetí série se již téměř na plno věnuje vztahům a novým postavám a na poradnu tak již téměř není čas. Ikdyž i na tu se dostane.

Pokud jste seriál doposud neviděli, pak vězte, že by vás neměl překvapit zvláštní a praštěný humor a plno LGBTQ postav. Dá se říct, že snad každá postava vyskytující se v seriálu nezapadá do škatulky „normální“, každý je nějak „ujetý“. A pokud máte rádi nebo patříte do LGBTQ skupiny jistě si tu přijdete na své. Musím se přiznat, že nemám rád když se LGBTQ tlačí na sílu do seriálů kde vlastně o nic takového nejde a jsou tam v podstatě jen proto, aby si tvůrci mohli tuto záležitost odškrtnout. Zde mi to ovšem vůbec nevadí. Naopak pasuje to sem náramně a bez toho by seriál nebyl úplný.

Ve třetí sérii se samozřejmě objeví jak staří známí, tak i nové postavy. Takže si myslím, že svého oblíbeného jedince nepřijdete. Mimochodem u mě hodně stoupla Lily, protože to vypadá, že ta by se latexu při hrátkách rozhodně nebránila. 🙂

Nechci dělat nějakou recenzi, do toho se úplně pouštět necheme. Ale pokud bych měl tuto sérii ohodnotit, hodnotil bych jí o chloupek hůře než první dvě série. Ale pořád je samozřejmě super. Pokud máte sexuální výchovu rádi, je to pro vás víceméně povinnost. Ikdyž jste jí nejspíše už vlastně stejně viděli. Pokud Sexuální výchovu neznáte, měli by jste jí rozhodně dát šanci.

Trailer s českými titulky
ko-fi

Reply