Vyhodnocení hlasování o povídky

Děkuji všem, kteří věnovali svojí námahu a hlasovali. Všichni jste se jednohlasně shodli, že máte zájem o naše výtvory. Jestli to byl správný krok nebo ne ponechám tedy na vás 🙂 Můžete se tedy začít pomalu těšit, že se tu s něčím brzy objevíme.

Další věc co bych rád probral je, že jsem si řekl, že by bylo dobré zavést si jistou pravidelnost ve vydávání nových příspěvků. Za prvé by to mělo být dobré pro ty, kteří se již nemohou dočkat co nového zase vypotíme a o čem napíšeme (pokud vůbec někdo takový je 🙂 ). Nebudete muset tedy každý den kontrolovat stránky jestli neproběhla nějaká aktualizace, a pro nás by to měla být jistá motivace a poháněč, aby jsme vás nezanedbávali. Neříkám, že bude vždy vše na 100% a, že hlavně než si na to zvykneme, nezapomeneme na termín.

Pro zatím bych to viděl takto: Pondělky bychom mohli věnovat právě výše zmíněným povídkám, kdy bychom se ve tvorbě střídali já s Darkmínou. A druhý den by mohl být pátek, kdy by měli vycházet recenze na vše možné a ostatní věci jako jste byly zvyklí do teď. Samozřejmě, že pokud budeme mít něco akutního na srdci, nebo něco co prostě nepočká, může se to objevit kdykoliv. Takže to zkusíme a uvidíme jak nám to půjde, je možné že to nějak změníme. Zatím nevíme jak budeme stíhat psát povídky a ještě články, takže možná tu možná povídky uvidíte jen jednou za 14 dní. Plán je, ale zatím jedna povídka každý týden (věříme si co? 🙂 ).

Možná si říkáte, že to není moc, ale věřte, že pro nás je to teď více než dost a budeme rádi pokud budeme vše plnit včas 🙂 Mým snem samozřejmě je, že bychom byli více akční a mohli vám, alespoň nějakou novinku, či článek přinášet každý den, na to bohužel prozatím nemáme. Snad někdy v budoucnu 😉

A ještě jedna věc mě napadla, že bychom si mohli vytvořit s Darkmínou společný Facebook profil, aby jste s námi mohli být více v kontaktu. Ale zatím nevím na co jiného bychom ho používali, než na to že bychom vás upozorňovali na nový příspěvek a případný „pokec“. Takže to budeme muset s Darkmínou ještě probrat. Zatím se tedy nebojte napsat nám komentář, snažíme se odpovídat co nejrychleji.

A opět budeme rádi za každý komentář a každý návrh jak tento blog vylepšit.

ko-fi

Reply