Bimbo

Popravdě jsem tento „fetiš“ dlouho neznal. A co vy? Líbí se vám? Popravdě jsem si myslel, že ženy, které se považují za Bimba či je tak označují jiní nemám rád (rozumněj se mi nelíbí. Když jsem se, ale nad tím upřímně zamyslel, musel jsem si přiznat, že mě na tom přeci jen něco přitahuje. Ale měli by jsme začít co to vlastně Bimbo je. Ostatně hodně vám nejspíše napověděl úvodní obrázek či fotky v tomto článku 🙂 Zároveň bych nerad, aby se někdo cítil uražený, že to co tu píši není vůbec pravda. Pro každého Bimbo může znamenat něco úplně jiného a tento článek rozepisuje, jak ho vnímám já.

Takže co je Bimbo. Aby to nebylo tak lehké, každý může fenomén Bimba vnímat trochu jinak. Jen tak mimochodem v minulosti tak údajně byli označování hloupí a hrubí chlapi. Dnes je však označení Bimbo používané pro „blbé blondýny“. Podle Wikipedie by se mělo jednat o atraktivní ženy (většinou blondýnky), s velkými prsy (často umělými), pořádnou dávkou make-upu a moc nezakrývajícím oblečením.

Jak jsem psal, Bimba často každý vnímá jinak. Pro mě asi Bimbo znamená, že se snaží být co nejvíce sexy, poutat mužskou (ale klidně i ženskou) pozornost. Nejspíše bude mít i umělá prsa. Nebude jí vadit, že je braná jen jako sexuální objekt, naopak bude na to pyšná. A samozřejmě nejspíše bude mít ráda sex.

Bimb samozřejmě může být v dnešní době více druhů. Jen třeba namátkou Barbie Bimbo, Gothic Bimbo a samozřejmě pro mě i Latex Bimbo. Bimbo samozřejmě není jen pro ženy. Bimbo můžou být i muži, důležité je, aby se převlékali za ženy, takže Sissy-Bimbo není žádná překážka.

Doufám, že jste pochopili co Bimbo je. A co mě na tom vlastně přitahuje? Vlastně ani nevím. Dřív bych vám určitě tvrdil, že něco takového by mě nemohlo vzrušit a není možné, že bych něco takového chtěl. Popravdě, pravděpodobně bych podobnou ženskou nechtěl mít doma na stálo ani teď. Ale poslední dobou se mi asi začínají líbit větší prsa (s tím, že možná umělá se mi líbí víc). Možná to je způsobeno tím, že jsem nikdy neměl příležitost je vidět na živo natož si je „vyzkoušet“ 🙂 Ale jako BDSM se mi líbí to, že se ženě líbí být pouhou hračkou pro muže, že chce být pro svého muže tou nejvíc sexy ženou na světě, ať to stojí co to stojí (plastická chirurgie, latex, atd…). Nejspíše se jedná pouze o takové to „Sousedova tráva je vždy zelenější“. A ač bych nechtěl nejspíš mít Bimbo doma napořád, rozhodně bych přivítal kdyby se mi Darkmína na čas na ní proměnila. 🙂

Zároveň mi přijde vůbec samotný proces přeměny na Bimbo vzrušující, mimochodem takovému procesu se říka Bimbofication. A je jedno, že představa takové „transformace“ mě dokáže vzrušit ať už by byla aplikovaná na mě, či na Darkmínu. V poslední době vnímám to, že se v procesu „transformace“ vlastně odehrává takový BDSM vztah. Kdy jeden (ten kdo je Bimbofikován) je vždy submisivní (i když by vlastně nikdo jiný v té představě nevystupoval) a i proti jeho vůli se stává stále více sexy a to nejen po fyzické stránce. Ale i přes jeho původní povahu se stává více sexuálně náruživým.

A jelikož existují takzvané Hypno-Bimbo nahrávky a videa, myslím, že po tom touží více lidí. Nahrávky mají za úkol z vás udělat buď krátkodobě, či dlouhodobě Bimbo. Tedy sexuální hračku pro ostatní.

V mém případě se tak jedná spíše o fikci a fantazii než realitu, kterou bych se odhodlal uskutečnit. O to víc mám v poslední době větší úctu, nebo možná spíše obdiv, těm kteří se ten život uskutečnili žít. Přeměnit totiž sebe sama na něco jiného musí vyžadovat dost pevné vůle a sebezapření. Alespoň tak to vnímám já. Při rozumném uvažování si uvědomuji, že mám spíš raději Role-Play kdy je jeden ze zúčastněných v pozici sexuální hračky pro toho druhého. Ostatně to co považuji za Bimbo a to co mě na tom vzrušuje, můžete najít i například v mých povídkách.

Samozřejmě to neznamená, že vše na Bimbech se mi líbí. Přeci jen i zde pro mě platí čeho jeho moc, toho je moc. Takže moc velká umělá prsa, či rty, či jiné zákroky, mě najednou spíše odpuzují než přitahují. Ale každý máme tuto hranici nejspíše jinde.

Pokud se vám toto téma zamlouvá a chtěli by jste se dozvědět víc. Tak na
Barbie akademie se můžete dočíst víc a to rovnou v češtině, včetně návodů a tipů. Pokud vám nevadí angličtina osobně bych doporučil Pink Bimbo Academy. Pokud jste uživateli Redditu, pak se zkuste kouknout na Bimbofication , kde najdete rady a především fotky, jak se člověk dokáže změnit. Pokud chcete pouze některé fotky, jak má vypadat Bimbo, pak zkuste toto vlákno Bimbo Fetish.

A o čem tento článek měl být? No popravdě, jsem se chtěl jen vypsat a zároveň vám trochu přiblížit tento „fetiš“ (pro někoho styl života). Jaký máte na tento fenomén názor vy? Líbí, nelíbí? Znáte někoho takového, kdo je Bimbo, nebo by se jím rád stal? Určitě nám dejte vědět do komentářů a dejte nám vědět i to, jestli se vám podobné „články“ líbí. Za každý komentář jsme rádi.

ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply