Boundy Hunter

Tak tu pro vás mám další komix. Jak mě již můžete trochu znát, opět se bude jednat o BDSM. A tenhle je dost odlišný od jiných, teda alespoň žádný podobný neznám. Jestli vy ano budu určitě rád když mi ho prozradíte. A co že je na tomto komixu tak vyjímečné? Inu už jen to prostředí ve kterém se odehrává, na divokém západě. Ano tento komix je pro ty, kteří mají rádi western, bdsm a ponyplay. Zvláštní mix že? Ano, ale překvapivě skvěle funguje. Oproti minulému si tu neužijete tolik zábavy, o to více si tu užijete erotiky a různých praktik. Především ponyplay, lesbického sexu a mučení.

Co říct o příběhu? Inu máme tu zločince, Annie a její partu a lovkyni zločinců, Lalu. Inu bohužel, především tedy pro lovkyni se z lovce stane kořist. Padne do spárů svého cíle a jejích kumpánů. A ti si z ní udělají Ponygirl na jejich hrátky. A Lale nezbývá nic jiného než se jim podřídit. To však neznamená, že netouží po svobodě a pomstě. Podaří se jí osvobodit, nebo dokonce dosáhnout své odplaty? To se dozvíte v komixu, který má již 7 kapitol.

I kresba je kvalitní, ostatně komix si můžete i zakoupit. Takže podle toho i vypadá. Nečekejte však kvalitu jako nějakého komixu od DC nebo Marvelu.

A jak to vlastně celé vypadá? Inu tady máte odkaz na celý komix. Pokud vás zaujme, máte i možnost jeho koupě zde. A pokud chcete autorku, která si říká Kachima, sledovat a popřípadě jí i nadále podporovat, máte i tu možnost přes Patreon.

Tento komix jsem přečetl na jeden zátah, a úplně mě pohltil a ano i vzrušil. Určitě každý kdo má rád ponyplay by si měl tento komix přečíst, stejně tak i ten kdo za mala miloval Vinetoua 🙂 A ten kdo western moc nemusel, stejně by se mohl alespoň juknout. Třeba právě tenhle komix vám ukáže jiný pohled na tento svět 🙂 Snad jsem vás navnadil na přečtení, a třeba se najde i někdo kdo autorku podpoří.

ko-fi
Hodnocení

Book Title: Boundy Hunter

Book Author: Kachima

  • Kresba
  • Příběh
3.8

Zhodnocení

Velmi působivý westernový komix, s prvky bdsm a ponyplay.

Sending
User Review
4.5 (2 )

2 Comments - Add Comment

Reply