Hry lásky – recenze

Tuto knihu jsem koupila opět v nějakém výprodeji, už ale nevím kde, protože je to už celkem dávno. Ale nejenom, že ráda čtu, ale také se ráda vzdělávám v oblasti sexu, tedy čtu knihy, které se zabývají různými technikami a také návody, jak zlepšit a nebo oživit náš sexuální život. Líbí se mi, že je to kapesní vydání.
Zaujal mě její název, protože kdo si rád nehraje. A ještě lepší jsou postelové hrátky, tedy nemusí to být jen v posteli, ale kdekoliv vás napadne. Ale celkově erotické hrátky jsou super. Protože sex máme brát jako zábavu a užívat si ho naplno. A to jde jedině, když jsme zcela uvolněni a nestydíme se za své tělo.

Kniha je rozdělena do čtyř kapitol a v každé naleznete zajímavé rady.
První kapitola se jmenuje Důležité nezbytnosti a zde jsou takové ty základní věci, které je potřeba znát. Jak se máme na soulož připravit, že se musí navodit ta správná atmosféra a také, jak máme o partnera/partnerku pečovat, aby si to užil/a jako vy. Jak správně navléct kondom, že ho můžeme navléct i bez pomoci rukou a je to určitě i více vzrušující. Dále se dozvíme jak posílit svaly pánevního dna a k čemu je to dobré a také je to doplněno tipy na cviky. A jak prodloužit soulož a společně vyvrcholit a také umění tantrického sexu.

Druhá kapitola se jmenuje Jste znuděni z ložnice? a právě tady jsou návrhy, kde mít sex. Kdo by to neměl rád ve sprše, když na vaše tělo dopadají vodní kapky a váš partner vás laská. Namydlíte si navzájem těla a nesmíte vynechat jediné místečko. A ve vaně se také dají dělat věci.
Ale co když jste na večírku a dostanete chuť na sex. Není problém. Stačí, když s partnerem/partnerkou nenápadně odejdete a zamknete se třeba v koupelně. Nyní už nemusíte svou touhu potlačovat a podlehnout ji. A jestli v sobě ukrýváte exhibicionistu, tak neváhejte a vyrašte ven a užijte si to. Jen dejte pozor, aby vás někdo neviděl, protože někteří lidé nejsou tak sdílní.

Třetí kapitola se jmenuje Různorodost a sem spadají všechny vaše fantazie. Ať jde o hraní rolí a nebo používání různých erotických hraček. A také třeba malování na tělo a nebo si můžete natočit svůj vlastní erotický film a vyfotit hambaté fotky.
Další možnosti jsou, že použijete pouta a spoutáte si partnera a převezmete nad ním vládu. Není tady přímo napsáno, že můžete použít techniky BDSM, ale určitě to nebude na škodu, pokud to máte rádi. A pokud máte rádi anální sex, musím se přiznat, že já ne, tak jemu je tady také věnováno pár stránek.

A poslední kapitola se jmenuje Nové možnosti je o hraní různých her a objevování. Můžete hrát hry, při kterých budete muset dávat fanty (kousky oblečení) a nebo plnit různé úkoly. Takových her je spoustu a je lepší, když je hrajete ve více lidech, ale lepší je, když jsou to třeba přátelé a nebo známí. Patří sem také sex ve více lidech, ale pokud něco takového plánujete, tak si raději vyberte někoho, komu opravdu věříte.
A můžete společně objevovat erotogenní zóny, ať už vaše nebo vašeho partnera a také to můžete pojmout formou hraní.
Nakonec jsou uvedeny masáže pro něj a pro ni. Pokud ho nebo ji chcete překvapit a navzájem si důvěřujete, tak můžete přizvat přátele. A jeho můžou eroticky masírovat dvě a nebo i tři ženy a to samé se dá udělat i v případě ženy. Takže neváhejte a užívejte si.

Kniha se mi líbila a doporučuji ji. Líbí se mi, jak je napsaná a i fotografie, které jsou v knize.
A jak už jsem psala na začátku, tak je i její předností, že je vážně malá a také tenká.
Můžete si říct, že jsou tyto knihy na jedno brdo, ale myslím, že jejich přečtením nic nezkazíte a třeba se ještě něčemu přiučíte.

ko-fi

Hry lásky
  • Erotika
  • Styl psaní
  • Čtivost
4.5
Sending
User Review
5 (1 hlas)

Reply