Co dál se Cindy?

Dnešní článek bude trochu jiný. Chtěl bych se tu zabývat co bude dál se Cindy. Asi jste si všimly, že tu již nějaký čas nebyla. Text níže tedy bude takový slet mých myšlenek, já jen doufám, že budou alespoň trochu dávat smysl.

Nebudu tajit, že Cindy mám rád. Dalo by se téměř říct, že se mi dostala pod kůži a to jsem původně neměl vůbec v plánu. A doufám, že to tak má alespoň malá část našich čtenářů. Bohužel jsem na Cindy neměl v poslední době mnoho času. A to bych rád napravil. Dokonce jsem se rozhodl jí věnovat trochu více. Jak se mi to povede netuším.

Cindy jsem se však rozhodl oddělit alespoň trochu od Darkminy. Nový blog samozřejmě zakládat nechci. Takže, když bude mít Cindy něco na srdci, objeví se nejspíše její článek zde. Cindy si tak začne snad žít více svým vlastním životem. Kam jí cesta zavede to se uvidí.

Postup Cindy, případně její dobrodružství budete moci sledovat na jejích sociálních sítích a nejvíce pak na její Fansly stránce, kde můžete i Cindy podpořit. Na stránku se pomalu již snažím dodávat obsah. Nebo jí můžete navštívit a kontaktovat na jejím Twitteru. Ostatně jsem pro Cindy založil profil na více stránkách, aby si každý mohl vybrat co mu vyhovuje – viz její linktr.ee. Nechcete chodit nikam na jiné sociální sítě a přeci jen chcete vědět co se se Cindy děje? Pak se můžete alespoň podívat na Cindy Twitter u nás na blogu na stránce Cindy.

Chtěl bych dodávat co nejkvalitnější obsah a postupně se zlepšovat. Nejvíce se nejspíše budou objevovat fotografie, občas možná nějaké to video. Rád bych nechal Cindy podstoupit i profesionální focení. A pokud bych se mi podařilo spolupracovat a nafotit nějaký set fotografií s jinými podobnými tvůrci, budu asi v sedmém nebi. To ale hodně předbíhám. Teď bude mít cílem dodávat co nejčastěji zajímavý obsah.

Blogu se chci samozřejmě věnovat i nadále. A to stejně jako nyní. Jak to vše budu stíhat, úplně přesně nevím, doufám jen, že to nějak zvládnu. 🙂

A proč, že vám to zde tak sáhodlouze rozepisuji? Inu protože, tohle je pro Cindy nový začátek a vlastně i pro mě. Kam mě tato cesta se Cindy zavede se uvidí. Třeba se ukáže, že je to slepí ulička a já budu dál tvořit obsah pro Darkminu, především pak nejoblíbenější povídky, případně recenze. Jelikož si, ale myslím, že je už na čase si i nějaké ty fantazie splnit na živo, rozhodl jsem se to uskutečnit právě skrz Cindy. Teď jen hurá do toho a nenechat se od toho odradit.

Za jakýkoliv váš názor, komentář, či podporu budu samozřejmě rád. Rozhodně neváhejte Cindy kontaktovat na jakékoliv její sociální stránce. Ráda si s každým z vás popovídá, ikdyž jí může trvat než odepíše. 😉

ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply