Valentýn, Odstíny šedi a soutěž a další povídání bez pointy :)

Tentokrát, tu mám jen takové malé zamyšlení. Nečekejte nic převratného, budu jen na konci rád za každý váš komentář a váš názor, zda se vám líbí i takovéto krátké nic neříkající výplody 🙂

Zase to uteklo, a všichni zamilovaní slaví svůj svátek. Svátek sv. Valentýna. Den, kdy miliony zamilovaných chtějí ukázat světu, že i oni mají tu svojí pravou lásku a nikdo nechce být sám. A tak se kolem Valentýna i do kin dostávají různé romantické filmy, protože kdy jindy vytáhnout manžela na romantiku do kina? Letos je to další díl Odstínů šedi. A ne, opravdu se na to nechystáme. Sice BDSM máme rádi, raději bych se asi podíval na nějaký jiný film s touto tématikou.

Jak teď nad tím přemýšlím, přijde mi to jako svátek pro holky. Neberte to nějak urážlivě, ale člověk cítí, že by se měl chovat romanticky. Mám pocit, že ženy si tento svátek přivlastnili. Popravdě, já ho snad nikdy neslavil. Sice ve škole pořádali třeba nějaké akce, mě tento svátek nikdy nepřirostl k srdci. Možná jsem jen neměl s kým to slavit. A to ikdyž jsem poznal svojí manželku, ta je také proti tomuto svátku a nikdy jsme tak nechápali proč zamilovaní mají slavit svojí lásku jen v jednom dni v roce. Copak si jí nemůžeme dokazovat i během roku? A jeden den je pro nás málo 🙂

Popravdě jsme chvíli přemýšleli, že bychom pro vás uspořádali nějakou Valentýnskou soutěž o hračku, ale bohužel, jsme ji nestihli připravit. V podstatě celý týden jsme se oba potili v posteli, a bohužel ne tak jak bychom chtěli 🙂 Ale nakonec je to asi dobře, přeci by jsme nepodlehli konzumu a nedělali jen kvůli nějakému svátku zamilovaných soutěž. Takže tu si dáme až ji připravíme 😉 Nemusíte se bát nepřijdete o ní. Jen nebude hned. Musíme se rozhodnout, čím bychom vás vůbec mohli obdarovat 🙂  A vůbec byla by chuť o nějakou soutěž? Dejte vědět do komentářů.

Co vy? Slavíte tento svátek? A jak? Dáváte si dárky? Uspořádáte romantickou večeři? Uděláte romantický večer nebo vyrazíte třeba do kina? Nebo by jste rádi slavili a jen nemáte s kým? Nebo prostě máte také antivalentýnskou náladu? Všechny názory jsou vítány.

ko-fi

3 Comments - Add Comment

Reply