Erotický Veletrh 2018

Jak možná víte, v pátek 7.12 a v sobotu 8.12. se v Praze konal Erotický veletrh a my jsme tam díky Lascero.cz nechyběli. Byla to naše první návštěva, tak nemůžeme srovnávat s minulými ročníky. Už teď se ale těšíme na další ročník.

Veletrh se uskutečnil v PVA Expo Praha v Letňanech, kam jsme dorazili trochu po desáté hodině, kdy veletrh začínal. Přivítala nás poměrně dlouhá fronta, kterou jsme si museli vystát i když jsme lístky již měli. Samozřejmě jako správným neznalcům se nám podařilo se postavit do špatné fronty, takže jsme si čekání ve frontě užili hned 2x. Nevím jak přes den, ale fronta zde byla i v době kdy jsme odcházeli. To je, ale pouze jedna z mála věcí co bych organizátorům vytkl. A navíc si uvědomuji, že fronty jsou problém všech podobných akcí a vyhnout se jim nejde.

Ve vstupní hale jsme se tak již měli možnost zahřát. Zde jste si mohli odpočinout a posadit se, či si dát něco k jídlu. Zhruba od doby oběda však volného místa k sezení moc nebylo a pokud si člověk chtěl něco objednat k jídlu musel si opět vystát frontu. Obecně na lidi a někdy i do lidí jste naráželi téměř všude a všech věkových kategorií. Nepředstavujte si však, že by tam chodili hlavně muži s nadějí, že se budou moct podívat na nějaký striptýz. Řekl bych, že většina lidí tam byla v páru. Latex na lidech jsem téměř neviděl, ale výjimky se našli. A třeba měli jako já latex schovaný pod běžným oblečením 🙂 Hlavně pokud někde začala nějaká přehlídka, či show tak bylo téměř nemožné i jen projít kolem dál. Ale to k tomu patří. Takže pokud se neradi prodíráte davem, asi veletrh nebude přímo pro vás. Ale byla by škoda si tam alespoň jednou nezajít.

Nejprve jsme s Darkmínou zamířily do Haly 4, kde probíhalo 4MEN EXPO, které bylo vlastně přidružené k Erotickému veletrhu. Zde bylo pár stánků s občerstvením, mohli jste si prohlédnou Harley, nebo Teslu. Mohli jste ochutnat, či si pořídit kvalitní rum, nebo si třeba „zastřílet“ a mnoho dalšího. Popravdě, zde nás nic extra nezaujalo a tak jsme poměrně rychle 4MEN EXPO zase opustili. Vrátili jsme se sem, ale ještě několikrát. Když už jsme si chtěli odpočinout od davu lidí a také na vyhlášení tomboly, která se vyhlašovala od 14 hodin každé 2 hodiny a to až do 20 hodin. Ne, že by jsme něco vyhráli.

Pak jsme se tedy vydali přes vstupní halu do Haly 3 kde se odehrávalo a prodávalo to nejzajímavější. Zde bylo plno obchůdků a stánků zaměřeno na erotiku a to nejen hračky, ale i oblečení, či DVD a k jídlu jste si mohli  dát třeba erotický koblížek. Nutno říct, že ač jsem to nezkoumal tak se plno věcí dalo pořídit se slevou oproti třeba nákupu na internetu. Pohybovalo se zde i hodně sexy hostesek, které rozdávali letáčky a to s takovou vehemencí, že jsme snad od každého měli tři kopie. Pokud měl někdo zájem mohl si udělat test na HIV a odvážlivci se mohli svézt na mechanickém býku. V jednom rohu u vchodu do haly bylo malé pódium obchodu Bugshop, kde si přišli na své příznivci Shibari, které zde probíhalo téměř celý den.

To hlavní, ale člověk nalezl na velkém pódiu na konci haly, kde probíhal hlavní program. Ani jsem to nečekal, ale zde jsme strávili nejvíce času. Program byl nabitý a člověk se nenudil, a to především proto, že když už ho to co se dělo na hlavním pódiu nezajímalo, tak u stánků probíhal doprovodný program, kde jste si třeba mohli užít Show ve vířivce nebo Kočičku zavřenou v kleci.

Na hlavním pódiu jste si naopak mohli vyslechnout, nebo se i zeptat Roberta Rosenberga, podívat se jak si vedou účastnice Miss Erotika, na jejich volné vystoupení a i na vyhlášení. Užili jsme si i striptýz v podání Marcuse ze Slovenska či zatraceně sexy show od Florane Russell. Mě jakožto příznivce latexu samozřejmě nejvíce zaujala módní přehlídka Other Dress, kdy jsem litoval, že nejsem v Praze do neděle a nemám opět nic našetřeno 🙂 Takže si opravdu každý přišel na své. To jsme samozřejmě viděli jen malou část, jelikož jsme se dívali i po stáncích, či doprovodném programu.

To jsem ještě nezmínil, že v prvním patře, kam jste si mohli koupit lístky zvlášť, se střídala pánská, dámská a smíšená zóna. A večer ještě probíhala After party kam měl každý návštěvník vstup zdarma. Bylo toho tedy opravdu, ale opravdu hodně a tak jsme se ani nenadáli a byl večer a my se museli vrátit zpět do své části České republiky.

Nejlepší představu jak to tam asi vypadalo si uděláte z přiložené galerie (omluvte kvalitu fotek, můj mobil a zhoršené světelné podmínky si moc nerozumí 🙂 ). Lepší fotografie však najdete na oficiální stránce. A úplně nejlíp uděláte, když se na příští ročník přijdete také podívat. My tam určitě také budeme.

 

ko-fi

Reply