Oprava latexu

Po hrozně dlouhé době jsem se odhodlal, že si opravím všechny rozbité latexové věci, které mám doma. Myslím, že správný postup zde psát nebudu. Sám nevím zda jsem to udělal dobře. Ostatně výsledky by jste měli vidět tady v galerii. Pokud vás však zajímá jak si doma slepit, či opravit svůj latexový obleček odkáži vás na stránky bdsmdoupe.cz, podle kterého jsem se řídil. Konkrétní články Houstone, máme problém a Základy lepení latexu. Zde zjistíte, co na lepení a opravu budete potřebovat a jak postupovat.

Já si na první pokus opravy vybral své latexové kraťasy, které se mi roztrhli na velmi nešťastném místě, v rozkroku. Řekl jsem si, že zde si všechno vyzkouším, a pokud se to nepodaří, tak je rozstříhám na záplaty.

Přeci jen díra byla veliká a v ohybu, takže jsem si moc šancí nedával. Díru jsem se rozhodl zalepit nadvakrát a raději i z obou stran. Musím uznat, že jsem se během těch dvou večerů pěkně navztekal a několikrát měl chuť je hodit do koše. Nakonec se mi to i s pomocí Darkmíny přeci jen nějakým zázrakem podařilo zalepit a výsledek můžete snad alespoň trochu vidět.

Popravdě je to děs. A původně jsem se tím vůbec nechtěl chlubit. Ale myslím, že by mělo být vidět jak mám levé ruce a že ze mě kutil nikdy nebude. Přeci jen to, ale není tak hrozné, a na domácí nošení a především na nošení pod běžné oblečení je to pro mě dostačující.

Můj druhý kousek na lepení byla kukla. Moje oblíbená a proto jsem se zde snažil mnohem víc. Na výsledku je vidět, že trhlina byla na lepším místě a já si již byl vším mnohem víc jistější. Oprava šla poměrně rychle a i výsledek není myslím úplně tak špatný. Stále je poškozené místo znát, ale nevypadá to úplně nejhůř. Na používání to samozřejmě nemá vliv a já si tak opět můžu užívat pocit latexové kukly.

Již mě tak čekají pouze malé trhlinky na rukavicí a „pouze“ slepení rozlepeného catsuitu. K tomu se snad dostanu brzy.

Máte také nějaké zkušenosti s opravou latexu? Podělte se. 🙂

ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply