Cock Stroker – Recenze

Pánové už jste někdy záviděli ženám jak si užívají vibrační hlavice? A vám samotným moc požitku nepřinesly? Tak s tímto vylepšením se to může změnit.

Popravdě já jsem o tomto doplňku nikdy moc neuvažoval, o to víc mě překvapilo jak funguje. A za tuto možnost musím poděkovat Lascero.cz a Růžovému slonu.

Cock Stroker je násada na vibrační hlavici z pevného gelového materiálu. Díky němu je materiál krásně pružný a ohebný. Snadno ho tedy nasadíte na vaši vibrační hlavici a pak na svůj penis. Nasazování je poměrně snadné. Přesto je sevření pevné, takže se nemusíte bát, že by vyklouzával nebo spadával z hlavice. Vibrace se pak krásně přenáší na celý penis. A pokud k tomu přidáte i pohyby rychle se ztratíte ve víru vzrušení. Jedná se o úplně jiný zážitek než obyčejná masturbace.

Násada obsahuje i výstupky, ale musím uznat, že ty jsem nijak nevnímal. Vibrace přeci jen po nějaké době také přestanou působit a v těchto chvílích oceníte ten pevný stisk a pohyby hlavice. A to především když hlavici svěříte partnerce.

Balení neočekávejte nějaké luxusní, Cock Stroker nenabídne ani žádné další funkce je to prostě jen vylepšení vaší hlavice. Koupi tak určitě doporučuji všem mužům, kteří si touží nějak obzvláštnit samotnou masturbaci. Nebo ženám, které chtějí potěšit své partnery a dopřát jim rozkoš vibrací. Na první pohled není cena malá za pouhý nástavec, přesto si myslím, že to je cena dosti přiměřená k zábavě, kterou si s tímto nástavcem můžete užít.

ko-fi

Cock Stroker
  • Cena/Výkon
  • Materiál
  • Funkčnost
4

Reply