Muzeum sexu

Určitě jste o něm už slyšeli, možná dokonce jste ho už i navštívili a pokud ne, tak by jste to měli napravit. Úplný název je Sex Machines Muzeum a tady je odkaz přímo na jejich oficiální stránky. Už dříve jsem o něm něco četla, tak jsem si řekla, že bychom tam mohli zajít. A za sebe můžu říct, že se mi tam líbilo. Sice cena je 250 Kč, pro studenty 150 a samozřejmě nezletilým vstup zakázán 🙂 ) ale stálo to za to. A také mě mrzí, že jsme tam nic nevyfotili, přestože focení je povolené, ba dokonce povinné 🙂 dělám si srandu, ale vážně mě to mrzí 🙁

Těšit se můžete na nejrůznější vibrátory, masturbátory, pásy cudnosti a nebo antimasturbátory, až po nevinného přes metr velkého plyšového medvídka, který je krapet upravený 🙂 Ale pokud jste na sado maso, tak si také přijdete na své. V přízemí najdete sbírku korzetů a moderní šukací pannu, kterou si zdálky můžete splést s člověkem. Dále zde můžete shlédnout i dva španělské pornografické filmy, které byly natočené kolem roku 1925. Prý byly natočeny na osobní objednávku krále Alfonse XIII., jenž byl dědečkem současného krále Juana Carlose a spolu se svými dvořany, rovněž velkým milovníkem těchto „radovánek pro veselé deštivé večery“.
A jsou to filmy Zpovědník aneb farářovo požehnání a Dámský kabinet a právě o druhém jmenovaném filmu se říká, že byl první ve své době, kde vystupovala milostná trojice. Pak vás čekají ještě dvě patra plná exponátů, kde téměř u každého se můžete něco zajímavého dočíst.
Otevírací doba je denně od 10:00 do 23:00, tak můžete vyrazit 🙂 za nás určitě doporučujeme i když cena nemusí být pro každého.

 

 

ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply