Zajímavosti o sexu č. 4

Přeskočím omluvy za aktivitu (nebo spíš neaktivitu 🙂 ) a přejdu rovnou k věci.
Mám pro vás další zajímavosti o sexu, tentokrát už s číslem 4, dnes to bude dvojnásobek článků než obvykle, tak přeji příjemné čtení a snad vám to přinese alespoň něco zajímavého.

První článek se jmenuje 19 zajímavých faktů o sexu, které jste nevěděli, takže jak píší v devátém bodě, pokud držíte dietu, tak nepolykejte sperma, protože obsahuje kalorie. A zajímavá mi přišla třináctka a to, že orální sex nepraktikují jen lidé, ale také některá zvířata.

Druhý článek se zabývá zajímavostmi o sexu a vztazích, to je spíš pro zadané, ale není na škodu, když si to přečtou i ty co jsou zrovna sami, aby věděli čeho se mají vyvarovat. A třeba hned první zajímavost, že se člověk ve vztahu buď nudí a nebo žárlí. Musím se přiznat, že já jsem už kolikrát žárlila, i když mi manžel řekl, že nemám proč, ale prostě jsem si nemohla pomoct 🙂 ale on na tom byl podobně 🙂 A musím se přiznat, že jsem ráda, že u nás platí monogamie, nechtěla bych se o toho svého dělit s jinou!

Ve třetím článku to vzali opačně a začali od třináctky a docela mě dostal bod číslo jedna a to, že francouzi říkají orgasmu malá smrt, no nevím pro mě osobně je to naopak něco krásného, nepopsatelného a úžasného.

Čtvrtý článek nás upozorní na co si máme dát pozor na dovolené, tak například trest smrti za homosexualitu mě celkem udivil, nechci se k tomu nějak otevřeně vyjadřovat (protože jsou dva tábory, jeden který s tím souhlasí a druhý který je proti a určitě se všichni čtenáři neshodnou na jednom, takže tady nechci nějak rozviřovat vody 🙂 ), ale osobně mi pohled na dvě lesbičky nevadí, zato na dva gaye bych se nepodívala, omlouvám se, snad jsem nikoho neurazila.

Pátý článek nám ukáže sex v číslech, je to kratší článek, ale i tak zajímavý. Tak třeba, že žena potřebuje 20 až 30 minut k vyvrcholení, takže pánové, nikam nespěchejte a víc  se svým drahým polovičkám věnujte. Já osobně si nemůžu stěžovat.

V šestém článku se trochu poučíme i o zvířecí sexualitě, ale také i o té naší. Tak třeba, že orální sex zvyšuje u žen šanci otěhotnět a jak píšou v článku, tak někteří sexuologové a gynekologové tuto metodu doporučují ženám, které chtějí otěhotnět a mají s tím problém. Tak pokud máte stejný problém, neváhejte a vyzkoušejte, myslím, že určitě váš partner bude spokojený 🙂

V předposledním článku se některé body shodují s některými z předchozích článků, ale i tak jsou tam zajímavé věci. Tak třeba, že spermie se mohou používat jako neviditelný inkoust používaný během první světové války, ale časem zjistili, že to není to pravé 🙂

A poslední článek se jmenuje 5 faktů a zajímavostí o sexu na jednu noc, tak tento článek je také zajímavý. A třeba bod číslo dvě mě zaujal, že fyzická krása, peníze a moc jsou nejvýhodnější parametry pro krátkodobý vztah. Muž si vybere v zápalu vášně ženu, která zdaleka neodpovídá jeho standardům, zato žena se drží zcela při zemi a prožije románek s mužem o něm si myslí, že za běžných okolností je mimo její možnosti.
A teď se přiznejte, kdo prožil sex na jednu noc. Musím se přiznat, že já ne 🙂

Pokud se vám můj výběr článků líbil, tak zanechejte komentář a nebo svůj zážitek, budeme se těšit.

ko-fi

Reply