Novinky

Hmm, jak po takové době vlastně začít? Inu jako je naším zvykem, hlavně se chceme omluvit za velkou neaktivitu. Nechci vypisovat čím byla způsobena. Ovlivnilo to více věcí. Vězte však, že to byly veskrze osobní důvody. A můžu vás, ale ubezpečit, že i když jsem nemohl nic vytvářet, minimálně jsem přemýšlel a vymýšlel co vám nového napsat. A pár věcí opravdu mám. Teď je tedy ještě sem hodit. A nebudu ani dlouho chodit kolem horké kaše.

Inu na co, že se ode mě v nejbližší době můžete těšit? Chtěl bych vám představit jednu erotickou hru, která je ještě ve fázi vývoje. Opět vám představím nový komix s nádechem erotiky. A také již mám hrubý obrys na další dvě kapitoly Služby u Lady Raven. A společně s Darkmínou se pokusíme napsat recenzi na erotickou knihu o BDSM, kterou snad již brzy dočteme. Toť zatím mé plány na nejbližší období. (kruci takhle to nevypadá jako, že bych toho měl kdo ví kolik, jak jsem si původně myslel 🙂 )

Nemůžu vám bohužel prozradit co má pro vás v plánu Darkmína. Já se jí pokusím minimálně přinutit, aby konečně dala dohromady recenzi na další erotickou hračku.

Tak to je jako info vše, ale aby jste neřekli, že je dost chabé a vlastně jste se nic ani nového nedozvěděli. Mám pro vás tip na jedny internetové stránky a s tím spojené fórum, které jsem objevil při prolézání internetu. Jedná se o getdare.com. A o co že jde? Úvodní stránka vám toho moc neřekne, já na ní ani nic nezkoumal. Jedná se totiž o internetovou variantu pravda nebo úkol. Lze si zvolit zda chcete úkol, nebo otázku na tělo a to pak plnit. Samozřejmě že je to lepší hrát ve více lidech u jednoho PC. Lze si tam nastavit i různé varianty. Úkoly/otázky lze i hodnotit a komentovat, to je vše. Já jsem to popravdě ani nezkoušel a rovnou zamířil na tamní fórum. Do většiny sekcí budete mít přístup i bez registrace. A co že najdete tam? Různé typy na úkoly/výzvy. Najdete tam sekci Ask me Anything, nebo třeba i příběhy z hraní. Můžete se přidat do různých Roleplay skupin a zkusit si zda splníte všechny úkoly od různých lidí. Nebo pokud máte rádi kostky, můžete vybrat jak bude vypadat váš den. Kdy vám kostka určí co budete daný den mít na sobě, a jaké úkoly a činnosti budete plnit. Pak jsem narazil i na „tréningové/trestací“ úkoly. Je tam toho opravdu hodně a každý si tam něco najde. Vše je samozřejmě zaměřeno na erotiku. Musím, ale říct že některé úkoly nemohou snad být ani splnitelné a můžou být až nebezpečné. Já osobně jsem to jen procházel a pročítal do samotného plnění jsem se nepouštěl. Takže pokud se chcete zapojit do tamního dění, nezapomeňte na vlastní rozum a soudnost! Toto fórum já tedy beru spíše jako zdroj inspirace 🙂

Tak a to je pro dnešek vše. Na jaký článek se nejvíc těšíte? Dejte vědět do komentářů.

ko-fi

Reply