Zajímavé nápady pro Cindy – Otrocká smlouva a Čtenářské scénáře

Nedávno jsem aktualizoval stránku s úkoly pro Cindy. A padl mi do oka úkol Otrocká smlouva. Darkmína na podobné smlouvy není. Ona si ráda zahraje tím to pro ní končí. Napadlo mne co, ale třeba udělat podobnou „smlouvu“ s vámi, s našimi čtenáři. Spíše než smlouva, tak by se nejspíše jednalo o pravidla.

Ale jak docílit, abychom mohli mít i své soukromé životy, nerušilo mě to v mém životě a vy jste přeci jen mohli dostat dost své Cindy? Je nemožné dělat to nonstop (to by se musel najít nějaký hodně bohatý mecenáš, co by toto sponzoroval 🙂 🙂 ). Takže jediné co mne napadlo jako reálné je, že Cindy by jste měli k ruce vždy jeden den v měsíci. Den by byl dán minimálně týden dopředu. Samozřejmě do toho může něco skočit nebo tak, ale to by mohli upravovat daná pravidla (například by následoval tvrdý trest příští měsíc, nebo by další měsíc byla Cindy dva dny v kuse,…).

Vyvstává, ale další problém. Jak zajistit, aby jste z toho měli něco i vy čtenáři? Ano, samozřejmě by pokaždé vyšel i článek, ale to mi přijde málo. Stream bohužel nepřipadá v úvahu. Kontrolu úkolů může přinejhorším obstarat Darkmína, nebo nějaké fotografie. Ale je možné, že ne vždy to bude možné. Zároveň, jak zajistit, aby Cindy nedostávala ty samé úkoly pořád dokola? A napadly mne „Čtenářské scénáře“.

Jak by to probíhalo. Během měsíce by se sbírali scénáře na další měsíc. Scénář by mohl obsahovat přesný rozpis činností a úkolů rozepsaný na celý den třeba i s příběhovým pozadím, nebo by mohl mít jen pár položek pro část dne. Mohli by být třeba i delší na vícero dnů, ty by mohly sloužit jako „trestné“ scénáře. My bychom si je na konci měsíce prošli, některé třeba sloučili atd. Z těch které bychom si mysleli, že jsou splnitelné (nepřesahovali by hranice, měli bychom dané hračky, atd) bychom vybrali sami, nebo bychom nechali hlasovat vás o vítězný. Ten by se v daném termínu splnil. Byli by z něj samozřejmě fotky/videa, článek. Autor vítězného scénáře, by třeba mohl dostat pár fotek navíc „ze zákulisí“. Cindy by během toho samozřejmě mohla být celou dobu na sociálních sítích a bavit se s vámi, atd.

A teď to nejdůležitější. Byl by o něco podobného vůbec zájem? Měli by jste zájem pro Cindy vymýšlet scénáře? Dejte vědět tady v komentářích, nebo na sociálních sítích. Na twitteru bude pravděpodobně i hlasování.

Pokud uvidíme zájem, bude se pak potřeba domluvit na pravidlech, či „smlouvě“. Takže si je pomalu také můžete připravovat. Pravidla by se pak vyvěsila na blogu. Samozřejmě by se mohli časem upravovat nebo přidávat/ubírat.

Cindy samozřejmě bude muset sepsat své hranice. Asi uděláme nějakou speciální stránku, kde by jste viděli sepsané všechny možné praktiky a k tomu i jak moc to Cindy láká, nebo je to její hranice. To je myslím celé. Za jakékoliv náměty či nápady budeme rádi. Osud Cindy máte v podstatě ve svých rukou 🙂

PS: Jen raději upozorním, že je to celé ve formě nápadu. Pokud budete mít jiný a lepší nápad. Sem s ním. Proč to vlastně dělám? Cindy mám rád a myslím, že i naši čtenáři. Proto bych byl rád kdyby mohla být na blogu nějak pravidelně. A ačkoliv se v kůži Cindy přijdu fajn. Bez úkolů či nějakého příběhu to není ono 😉 Chápu, že bez osobního kontaktu to pro většinu z vás také nebude ono. Ale mohl by to být zajímavý začátek. A uvidíme kam se to celé vyvine. Nic si od toho neslibuji, je možné že stejně rychle jak tento nápad vznikl tak zase rychle vymizí.

ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply