Vyhodnocení hlasování ohledně povídek s volbami

Ano my víme. Minulý týden, žádný článek a tento týden mimo náš obvyklý den. Trochu to začínáme flákat, ale momentálně je to dáno především pracovními povinnostmi a také tím, že nám odešel harddisk s daty k blogu. Což docela naštve. Ale asi nemá cenu se tu rozepisovat zbytečnostmi a vrhněme se rovnou k tématu.

Před časem jste si odhlasovali, že by jste měli rádi možnost ovlivňovat děj v povídkách. A pak jsem dal možnost se vyjádřit v google formuláři. Myslím, že nadešel čas na jeho vyhodnocení. Rušit ho nebudu, takže samozřejmě můžete pokračovat v odpovědích a to zde.

A teď tedy jak jste hlasovali.

U první otázky je celkem jasné, že zájem tu je 🙂

Druhá otázka mě poměrně překvapila. Čekal jsem, že bude spíše zájem o hlasování na sociálních sítích. Ale vlastně jsem raději, že to bude takto. Blog je na to připraven a tak bude hlasování na konci každé povídky a to nejaktuálnější hlasování zároveň uvidíte i na pravé straně blogu.

U otázky z jakého prostředí by jste chtěli povídky, jasně vyplívá, že reálný svět. Uvidím, jak moc se mi povede držet se reálného prostředí. 🙂

Ohledně četnosti jen o chloupek vede střední délka povídek s frekvencí cca jednou za měsíc. Snad se mi podaří četnost dodržet 🙂

U hlavní postavy opět jen těsně vyhrává submisivní žena nad dominantní.

A to je v podstatě vše z grafů. Tipy a nápady co jste psaly si nechám pro sebe, ať jste někteří třeba příjemně překvapení. Za všechny jsem rád a děkuji za ně.

Tak a to je pro dnešek vše. Já se pustím do tvoření alespoň základního příběhu ať se brzy dočkáte. Do té doby se zde na blogu snad objeví pár zajímavých věcí. Od recenze po další díl ze série Služba u Lady Raven.

ko-fi

Reply