Pauza od latexu!

Chápu, že už dávno tu mělo být pokračování povídek, a především fotky. Inu proč se tak nestalo se dočte dnes tady.

Měl jsem nedávno jeden den volno v práci a rozhodl jsem se ho využít tak, že vyzkouším jak dlouho vydržím v mém novém latexovém catsuitu. Zrovna nebyly horka a doma také nikdo. Připadalo mi to jako ideální čas. Plán byl se dopoledne do catsuitu navlíct, potom co by přišla Darkmína z práce, mělo proběhnout focení, a já pak měl pokud možno v tom vydržet nejlépe až do rána. Tím jsem si měl i vyzkoušet zda bych takto oblečený vydržel na letošním Fetish Weekendu v Praze, kam se chystáme (nebo se chystali?). Mimochodem lístky jsou již v předprodeji i na internetových stránkách.

Nejdříve jsem tedy povlékl postel do PVC, aby prostěradlo a povlečení nebylo úplně nasáklé mým potem. To se ukázalo jako velmi prozřetelné. Věděl jsem, že mi to nějakou dobu potrvá a tak jsem začal poměrně včas.

Louži potu v ponožkách jsem si myslel, že vyřeším tím, že si nejdříve navleču krátké latexové prstové ponožky, v kterých jsem již nějakou dobu dokázal pohodlně vydržet. Vše šlo podle plánu a dokonce i navlečení na nohy již v latexu nebylo nějak problémové. Ještě jsem si jen pro pocit využití co nejvíce věcí oblékl i latexové tílko. Menší problém nastal u návleku na penis, který má můj catsuit. Nějakou dobu jsem s tím zápasil a nedařilo se dostat vše tam kam patří. Potom co si vše sedlo jak má jsem byl již dosti zpocený. Což už byl první náznak problémů. Zbytek šel poměrně rychle. Nakonec zbývalo jen catsuit zapnout a vše by bylo kompletní a já si mohl odpočinout v pevném objetí latexu. Inu osud tomu tak nechtěl. Samozřejmě jsem věděl, že zapnutí zipu, který je vzadu nebude žádná procházka růžovým sadem.

Vše jsem, ale měl vymyšlené. Tedy alespoň jsem si to myslel. Můj geniální plán s nití přivázanou k zipu selhal hned v zárodku, kdy se nit přetrhla. Protože bez brýlí jsem slepej jak patrona, tak jsem si sundal masku a nasadil brýle, aby se snáze hledal vhodnější materiál. Duchaplně jsem tedy nit vyměnil za pevnější materiál a zipem provlékl poutko ke klíčům. Při opětovném nasazování masky došlo, ale k první nemilé věci. To, že zatím už se na PVC povlečení začaly tvořit menší louže potu, které ze mě tekly otevřeným otvorem pro zip, nemluvím. S tím se totiž tak trochu počítalo. Ale nasazení masky provázelo vypadnutí jezdce od zipu, který byl na vrchu. Inu řekl jsem si, že to přeci nevadí, vždyť je v dolní části druhý a tím se zapnu komplet. Pokračoval jsem tedy v zapínání. Až k zádům šlo vše téměř hladce. Sice pomalu, ale bez problémů. Přes záda jsem se, ale nemohl dostat. Až snad po půl hodině se zip nechal přemluvit silou a přejel přes záda. Radostí, že už konečně budu uzavřený v latexu, jsem se protáhl. A uslyšel „vvvzzuuu“. Zip se rozjel. Tedy jezdec byl pořád až u krku, ale záda opět byla holá. Jezdec samozřejmě dolů už nešel. Inu pomyslel jsem si: „Tak se ti splnil sen a budeš uvězněný v latexu.“ Ikdyž tedy ne že bych v něm byl uzavřený kompletně. Celá záda byla nyní bez pokrytí latexu.

Nevím proč, asi moje tvrdohlavá hlava si usmyslela, že budu pokračovat. Holá záda jsem měl v úmyslu zakrýt korzetem a poměrně volnou masku, která nebyla upnuta kvůli zipu, jsem chtěl překrýt moji latexovou maskou. Už nasazení korzetu byl téměř nadlidský úkol, kvůli latexovým rukavicím a tak jsem ho nasadil jen provizorně. Pak jsem nasadil masku. Bohužel, jak maska od catsuitu byla volná tak se hnula a já téměř neviděl. Tak jsem masku zase sundal, catsuitovou masku poupravil a nasadil opět mojí starou masku. Při nasazování, ale přetekl pohár mé trpělivosti. Maska totiž nečekaně praskla. Přetrhla se od otvoru pro pusu až ke krku.

V tu chvíli jsem nevěděl co si počnu. Byl jsem úplně zoufalý, unavený a propocený. Věděl jsem, že tím pro mne dnešní den v latexu končí. Bylo to prostě už moc. Pomalu jsem tedy vše sundal. Abych mohl sundat catsuit, tak jsem musel jezdcem od zipu vyjet až k vrcholu masky. Kde samozřejmě jedec taky vypadl. To už mne však absolutně nemohlo rozhodit. Vysvlékl jsem se tedy ze všeho latexu (samozřejmě raději ve sprše, což bylo opět chytré) a jal se ho umýt. Pak jsem i vypral a uklidil povlečení. A plný vzteku se zařekl, že latex dlouho nechci ani vidět.

Nyní po několika dnech vztek samozřejmě již opadl. Latex mě nikdy nepřestane fascinovat a vzrušovat, jen bohužel ho asi nebudu moci nosit. Nejvíce mě mrzela ta maska, která se mnou byla již několik let a vždy perfektně sloužila. Zároveň jsem tak přišel o můj outfit, který jsem si chtěl vzít do Prahy. Nevím tedy zda se mi podaří sehnat si jiný a zda má tedy cenu do Prahy vůbec vyrážet. A to vše zrovna v době, kdy se Darkmína uvolila a chtěla tam jet se mnou a dokonce si nechala pro sebe objednat i latexové minišaty.

Teď jen doufám, že se mi alespoň podaří opravit zip u catsuitu. Vím, ale že bych se do catsuitu nestihl v Praze nejspíše obléci včas. Ikdyž s pomocí by to vše samozřejmě bylo mnohem snažší. Nerad bych, ale aby tam ze mě cákal pot na všechny strany 🙂 Uvidíme zda se mi podaří něco najít za slušný peníz, neboť těch moc není.

To je tedy důvod proč nic nového ode mne poslední dobou nebylo. Musel jsem si prostě po tomto celém mém dobrodružství odpočinout. Za ty tři hodiny (tak dlouho jsem zápasil) se mi totiž povedlo udělat škodu asi za čtyři tisíce. A to je přeci solidní práce.

Teď už jsem si ale řekl, že je čas se opět začít věnovat blogu. Nic už ale raději neslibuji. Povídky jsou rozpracované, a fotky snad také budou. Moje až budu mít nějaký outfit a chuť se vůbec zase do latexu navléct. A Darkmíny fotky plánuji, až přijdou ty latexové šaty 🙂

Pokud by tedy někdo měl nějaký nápad na latexový outfit, v kterém bych mohl vyrazit můžete směle posílat své návrhy 🙂 A plánuje někdo z vás vyrazit na letošní Fetish Weekend?

ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply