Jak jsem byl dva dny v pásu cudnosti

Ani nevím pořádně jak se to stalo. Nic jsme neměli naplánované, či nějak připravené. Kvůli zdravotním problémům, jsme nemohli mít ještě dva dny sex a já se chtěl šetřit pro Darkmínu. A byl jsem neskutečně nadrženej. Inu napadlo mě si vzít pás cudnosti. Zároveň jsem si chtěl užít i trochu latexu a vyzkoušet jak jsem si opravil své latexové kraťasy, přes ně jsem si pak vzal normální oblečení. Byl to zvláštní pocit. Dárkmíně jsem pak už dal jen dálkové ovládání s tím, že si se mnou může hrát.

Darkmína nikdy nebyla moc nadšená když jsem si vzal pás cudnosti, ale tentokrát to bylo jiné. Možná to bylo tím, že tentokrát jsem k němu měl i dálkové ovládání a ona si tak se mnou teď mohla hrát.

Ne že by mě trápila celé dva dny, ale většinou měla ve zvyku pustit elektřinu do mého penisu, když jsem to nejméně čekal. Nejčastěji jednoduše dala ovládání na auto, kdy pás sám mění mezi různými módy a sama jen měnila sílu šoků. Nevím jak je auto mód nastavený, ale řekl bych že to někdo vytvořil naschvál. Chvíli jsou to příjemné vibrace, které mě dokážou dost vzrušit. Penis se mi však samozřejmě stále nemůže vzrušit, když je uzavřený v pásu. Většinou pak následuje několik silnějších šoků. Někdy to vypadá, jako by šoky ustaly, aby pak opět začali proudit. Když už si taky začnu zvykat na rytmus vibrací, auto mód ten rytmus změní, přepne na další mód a já se tak prostě nemůžu přizpůsobit. Je to dost pekelná hračka.

Darkmína mě tak dost dokázala potrápit, když u nás byla návštěva. Návštěva o něčem takovém samozřejmě neměla ani páru a já se snažil na sobě nedávat nic znát. Ani by mi asi nevadilo, kdyby se dozvěděli že mám na sobě latexové kraťasy, ale to, že by se dozvěděli, že mám na sobě pás cudnosti a Darkmína si se mnou hraje… To si nedokážu představit. V tu chvíli, jsem se však snažil co nejvíc sebeovládat a nedávat na sobě nic znát. Byl jsem šíleně vzrušenej. A latex pod normálním oblečením mě vzrušoval o to víc. Darkmíně se, ale nějakým zázrakem podařilo to nepřehnat a držet intenzitu tak, že jsem to zvládal vydržet.

Návštěva brzy odjela a já si tak mohl odpočinout. Ten den mě již Darkmína pouze trochu potrápila na večer. Neustále mi však připomínala, že pokud neposlechnu nebo nebudu dělat co mám, tak se nebude bát to ovládání na mě použít.

Druhý den byl mým budíčkem elektrický šok. Pak mě však nijak zvlášť netrápila. Odpoledne jsme však jeli na nákup. A téměř po celou dobu nákupu mě Darkmína nenechala odpočinout. A samozřejmě jako naschvál se musela zastavit snad u každého výrobku, na vše si sáhnout. Byl to jeden z nejdelších nákupů co jsem zažil. Byl jsem rád, když jsme byli u pokladny. Samozřejmě při placení intenzita zesílila, ale myslím, že nikdo nic nepoznal. Když jsme odcházeli, tak mě Darkmína již nechala na pokoji.

Večer jsem si již myslel, že si pás konečně budu moct sundat a uvolnit svoje vzrušení. Darkmína mi však oznámila, že ještě den musím počkat. Další den, mě již tolik netrápila, měli jsme povinnosti a tak nebylo ani moc času. Samozřejmě mě občas poškádlila, ale ne moc dlouho.

Ten den se mi pouze povedlo ztratit klíček od pásu cudnosti. Nevím proč, ale nějak jsem zapomněl že je mám celou dobu v kapse u normálních kraťasů. Darkmína si o ně neřekla a já zapomněl, že je mám u sebe. Takže když jsme byli autem na výletě, povedlo se mi je nejspíše vytrousit z kapsy. Darkmína z toho samozřejmě měla velmi škodolibou radost. A celou dobu po cestě domů si ze mě dělala srandu. Já jsem tušil, že mám doma náhradní, ale úplně jistý jsem si nebyl. Doma jsem se tak byl rychle podívat, zda náhradní klíče mám. Naštěstí jsem je našel a strach ze mě hned opadl.

Konečně nastal večer a přišla chvíle kdy jsem si mohl pás sundat. Darkmína mě překvapila sexy kalhotkama. Nebyly zrovna latexové, ale krásně lesklé. Já si musel vzít latexovou masku. Před tím než jsem si však pás mohl sundat, tak jsem si to musel zasloužit. Jak jinak než pořádně Darkmínu vylízat. Při lízání, mě nezapomněla opět trápit. Po jejím orgasmu, jsem si mohl pás sundat. Na oplátku jsem dostal ještě plynovou masku, kterou mám v poslední době nějak v oblibě. Darkmína se mezitím přesunula na čtyři a poskytla mi tak nádherný výhled. A já situace využil a vrhnul se na ní. Po takové době kdy jsem byl vzrušený mi však dlouho netrvalo a já měl orgasmus.

Tím to dobrodružství mělo skončit. Já byl však stále nadrženej. A ikdyž jsme v žádných něžnostech nepokračovali, za chvíli mi zase stál. Popravdě to Darkmínu celkem překvapilo, protože to se mi často nestává. Druhé kolo bylo již bez dalších hrátek, jen sex bez něžností a dalších věcí okolo. Pak jsme byli již oba tak vyčerpaní, že jsme za chvíli oba usnuli.

ko-fi

3 Comments - Add Comment

Reply