Piercingy

Hned na začátek musím přiznat, že ani jeden z nás žádný piercing nemá. I když Darkmína o nějakém i přemýšlela, stejně jako o tetování 🙂 Já nad tím ani nepřemýšlel. Dokonce bych řekl, že piercing v obličeji se mi nijak zvlášť nelíbí. Ale musím uznat, že některým holčinám poměrně sluší 🙂 Takže kdyby Darkmína chtěla, tak ale asi nic proti mít nebudu. Co by mě zajímalo, je piercing jazyka. Osobně bych ho mít nechtěl, ale zajímala by mě zkušenost s líbáním či orálním sexem.

Co se mi však dost líbí je piercing bradavek. To vypadá u žen prostě skvěle. Dokáže mě vzrušit i jen to, když se rýsují pod trikem. Tenhle piercing však Darkmína nechce, takže mám pouze smůlu a můžu leda tak koukat kolem sebe 🙂

Dalším krásným místem pro mě je piercing pupíku, ale je pravda, že na to holka musí mít alespoň trochu figuru. Darkmíně by určitě také slušel. No a nakonec je piercing intimních partií. Tady se vlastně ani nemůžu rozhodnout jestli se mi to líbí nebo ne. Možná jen nějaký typ. A to jak u žen tak i u mužů. Tohle je možná jediný piercing, který bych nakonec byl ochotný si dát, ale jak se znám stejně bych se před dveřmi salónu otočil a utekl. Ale zvědavost tu je a především by mě zajímalo jaké to je při sexu. To v podstatě i u žen. Kdybych si mohl vybírat, nejspíš bych bral nějaký typ piercingu, který by měl být cítit při souloži, než ten co je spíše na ozdobu.

Co možná někoho překvapí je to, že existuje i více typů piercingu intimních partií. Ty jsou na obrázcích níže. Rozepisovat se tu o nich nebudu, za prvé sám o tom téměř nic nevím a za druhé můžete si o tom přečíst třeba tady nebo tady.

Tak co jak se líbí piercingy vám? A co na ně říkáte? Máte samy nějaký? A nechali by jste si udělat nějaký intimní, nebo alespoň bradavky? Určitě nám dejte vědět. S Darkmínou jsme zvědaví na vaše názory 🙂

ko-fi

Reply