Recenze dezinfekce Love is perfect

Asi jako každý (nebo tedy v to doufáme 🙂 ), tak i my používáme dezinfekci na naše hračky. Už několik let používáme dezinfekci z kolekce EC Royal Love is perfect, byla to vlastně naše první dezinfekce a zůstali jsme jí věrní. Máme jí bez alkoholu s vůní pomeranče a mučenky. Musím říct, že ta vůně je příjemná, ale pokud si na vůni nepotrpíte, tak mají dezinfekce i pro vás. Mají tedy dezinfekci bez alkoholu, ale i s alkoholem. Využíváme ji na čištění všech hraček a jsme spokojeni. Navíc je vhodná i pro citlivou pokožku, a pokud jste šťourové, obsahuje i extrakt z heřmánku, aloe vera a slézu lesního. I když popravdě to poslední nevíme co je 🙂

Koupit ji můžete v různém objemu. Dezinfekci bez alkoholu si můžete pořídit v objemu 50 ml, 100 ml, 200 ml, 500 ml. Stejné je to i u dezinfekce s alkoholem, jen dezinfekce s vůní si koupíte pouze o objemu 150 ml. Pokud budete dezinfekci používat každý den, tak se určitě vyplatí koupit si větší balení. Ale pokud ji použijete třeba jen několikrát v měsíci, tak vám bude stačit malé balení.

Nečekejte však, že si tuto dezinfekci pořídíte za „stovku“. Jak už to tak bývá, tak za kvalitu se platí a ne jinak tomu není v případě této dezinfekce. Samozřejmě, že se cena liší podle velikosti balení.

Dále si můžete koupit z kolekce Love is perfect třeba stimulační krémy pro ženy, afrodoziakální kapsle, afrodiziakalní kapky pro ženy i muže, hygienické tampony pro ženy, gely, spreje a krém na oddálení ejakulace, anální relaxační spreje na uvolnění pro ženy i muže.

EC Royal má čtrnáct kolekcí a v každé z nich najdete mnoho zajímavých věcí. Některá se specializuje na hračky pro ženy (různé vibrátory, masážní strojky, venušiny kuličky, vibrační vajíčka a anální kolíky). Jiná zas na hračky pro muže (vakuové pumpy, masturbátory, vibrační anální kolíky a kuličky, stimulátory prostaty, návleky na penis a vibrační kroužky na penis). Další jsou pro zlobivé a BDSM páry (skřipce na bradavky, pouta, obojky, roubíky, bičíky, plácačky a důtky). Také je kolekce s masážními svíčkami a parfémy s feromony pro muže i ženy. A také je kolekce s lubrikačními gely na vodní a silikonové bázi, masážními gely a ochucenými lubrikačními gely. Další kolekce zahrnuje dezinfekce, masážní oleje, lubrikační a stimulační gely v bio kvalitě. Dále je kolekce co se specializuje na kondomy a také jsou kolekce s erotickým prádlem jak pro ženy, tak i pro muže.

Pokud máte s touto značkou zkušenosti, budeme rádi, když se o ně podělíte. A pokud by jste chtěli vyzkoušet nějaký produkt od této značky, tak určitě zajděte do Erotic City (a to ne jen kvůli dezinfekci 😉 ) a nebo koukněte na jejich shop. Případně nám dejte vědět jak udržujete vaše hračky vy.

Klady

  • příjemná vůně
  • možnost vybrat si velikost balení
  • kvalita

Zápory

  • cena

ko-fi

Dezinfekce Love is perfect
  • Spokojenost
  • Cena
  • Vůně
  • Kvalita
4.5

Zhodnocení

Někoho může odradit cena, ale my jsme spokojeni.

Sending
User Review
0 (0 )

Reply