Sexy farmář – recenze

Sexy farmář je další kniha autorky Alice Claytonové ze série Hudson Valley.

Anotace:

Roxie Callahanová pracuje jako soukromá šéfkuchařka pro nejbohatší, nejzákeřnější a kaloriemi nejposedlejší hollywoodské paničky. Když jí jedna menší nehoda se šlehačkou zničí pracně vybudovanou kariéru, ještě ráda se vrátí domů na východní pobřeží, aby na chvíli převzala rodinné bistro.
Poté co jí místní farmář Leo 
Maxwell přiveze pár krásných bio oříšků, začne Roxie přemýšlet, jestli to léto v domnělém zapadákově přece jen nebude stát za to. Jenže Leo se ne nadarmo angažuje v hnutí Slow Food a na všechno jde radši pěkně pomalu. Na všechno.
Roxie je odhodlaná vrátit se zpět do L.A. Nebo ji snad vábení líně poletujících světlušek a lechtivé farmářské fantazie přinutí zůstat nadobro?

Nejdříve jsem si říkala, že si knihu nekoupím, ale potom jsem nad tím přemýšlela, ale pak jsem si zase řekla ne. Nakonec mi byla kniha darována, takže bylo rozhodnuto 🙂 Takže po dlouhé době opět něco od Alice, její styl není špatný a její postavy si buď zamilujete a nebo je nenávidíte. A také je zřejmě ujetá na přezdívky, protože ve všech knihách co jsem od ní četla prostě musí být přezdívka.

K příběhu:  

Roxie dělá svou vysněnou práci, šéfkuchařku, ale ne tak ledajakou. Pracuje pro slavné a bohaté lidi, také se na to dost nadřela. Její cesta nebyla jednoduchá, ale zvládla to a moc nerada by o takovou práci přišla. Jenže ouvej, bohužel jedna její klientka ji vyhodí a to ještě kvůli takové maličkosti. Co teď bude dělat? Její další klientky, které získala díky této ženě ji už určitě chtít nebudou, o to se určitě ta dáma postará. Když už si vážně neví rady, její matka na ni má prosbu a ne zrovna malou. Jestli by se nechtěla vrátit domů a převzít rodinné bistro, nejprve o tom Roxie nechce ani slyšet, ale když o tom trochu přemýšlí, tak to nezní tak špatně. Odpočine si od nafoukaných paniček a vždyť to není napořád, tak proč ne. Rozjede se domů a tím začíná její letní dobrodružství a když pozná sexy farmáře Lea, tak se všechno zdá mnohem lepší. Jenže Leo není takový jako jiní muži, nikam nespěchá a zdá se, že skrývá nějaké tajemství. Dokáže Roxie rozluštit proč je Leo takový a bude s ním chtít zůstat a nebo se vrátí zpátky do L.A. ?

Cituji:

„Jsi alergická?“

„Ne!“

„Tak přestaň vyvádět!“

„Ne!“

„Uklidni se!“

„Jdi do háje!“ Otřásla jsem se, protože mi v podprsence zabzučel čmelák. „Včelaaaaaa!“

Konec citace

Roxie je sympaťačka, jde si za svým snem a to si myslím je správné. Ráda pomůže své matce, což si myslím je hezké (tedy ze začátku tak nadšená není, že jí má pomoci, ale to časem vyšumí). Leo je takový muž, kterého by chtěla každá žena (a kdo tvrdí, že ne, tak kecá), je hodný, milý, pracovitý a vážně sexy. Tihle dva jsou jako pro sebe stvoření. A jejich společné zážitky, které se neobejdou bez různých nehod jsou vážně čtivé. S knihou jsem se nasmála. Takže kdo máte rádi romantiku, vtip a erotiku v jednom, neváhejte a čtěte.

 

 

ko-fi

Sexy farmář
  • Erotika
  • Příběh
  • Čtivost
5
Sending
User Review
0 (0 )

Reply