Venušiny kuličky Nomi Tang

Tááák a po hodně dlouhé době přidávám recenzi na hračku a opět na kuličky, ale nenechte se odradit a čtěte dál. Musím za ně poděkovat Lascero.cz a sexshop.cz.
Dneska to jsou luxusní kuličky značky Nomi Tang vínové barvy. A jelikož jsem pěkná šťoura, tak když mě má něco nadchnout, tak to musí začít už od obalu. V tomto případě se tak stalo, sice vrchní krabička je taková celkem obyčejná, ale toto menší mínus (opravdu malé) mi vynahradila krabička, ve které si doslova hoví kuličky. Jsou tam vážně jako v peřince.
Na kuličkách mě zaujala jejich barva a také vůně, nevím možná se mi to jen zdá a nebo ne, ale hezky mi voní. A také jemnost materiálu, ze kterého jsou vyrobené, což je silikon. Jejich ergonometrický design je vážně příjemný, jak na pohled, tak i uvnitř vagíny.

 

Návod sice přiložený je, ale v češtině bohužel ne, alespoň v angličtině, v němčině a nebo v ruštině. Myslím ale že návod není třeba, protože nejdůležitější instrukce jsou na krabičce a ty pochopí určitě každý.

 

Kuličky jsou voděodolné, mohou být až metr pod vodou, což je dobré jak pro hygienu, tak třeba i pro hrátky. A jelikož jsou ze silikonu, tak se nesmí používat lubrikanty na silikonové bázi, protože by se tím poškodily. Takže pouze lubrikanty na bázi vody.
Pro hygienu se smějí používat dezinfekce bez alkoholu a mohou se i vyvářet.
A jak jste si již všimli, tak kuličky jsou dvoje a jsou to sice single a duo. Single se doporučuje pro začátečníky a po nějaké době přejít na duo. Já vyzkoušela oboje a mě osobně víc vyhovují kuličky duo. A nemusíte mít strach, jsou naprosto nehlučné a nejsou vůbec těžké, právě naopak. Takže je můžete používat téměř všude, to už je na vás. Hlavně nezapomeňte, že nošením kuliček děláte i něco pro své zdraví. Posílení pánevního dna vám může přijít vhod 🙂

 

Váha a rozměry:

  •  40 mm x 37 mm  single
  • 70 mm x 31 mm x 30 mm duo
  • 53 g single
  • 107 g duo

 

 

 

ko-fi

Venušiny kuličky Nomi Tang
  • Vzhled
  • Materiál
  • Voděodolnost
  • Cena
5

Zhodnocení

Určitě kuličky doporučuji, cena si myslím, že je zcela přiměřená.

Sending
User Review
5 (1 hlas)

2 Comments - Add Comment

Reply