Služba u Lady Raven – Kapitola 4.

Předchozí Kapitola

Kapitola 4 – Zklamání

Tony

Ve sluchátkách mě probudil hlas naší Paní. Cítil jsem jak jen po probuzení jsem vzrušený a do mého penisu se valila krev. Klícka však nedovolila sebemenší pohyb a pouta mi nedovolovala se nějak upravit či moc pohnout. Takto jsem ležel ještě snad půl hodiny, ačkoliv mi to připadalo jako věčnost. Pak mi někdo sundal pouta a pásku z očí. Byla to Lady. Pomohla mi se postavit a přikázala mi, abych šel do sprchy. Tam mi pomohla se vysvléct a sundala mi i klícku na penis. Mám se osprchovat a pak dorazit do herny. Věci si oblékat nemám. Mám na to 30 minut tedy dost času. Nemeškal jsem tedy ani minutu. Ve sprše se mě však zmocnila další vlna vzrušení a já nejdříve nevěděl zda si to můžu vůbec dovolit. Nakonec jsem si, ale řekl, že přeci žádný zákaz jsem nedostal a začal se uspokojovat. Pak jsem se osprchoval pořádně osušil a chtěl jsem vyrazit. No jo, ale vždyť nemám co na sebe. To mám jít jen tak? Chtěl jsem zajít tedy do šatny, kde mě včera Paní nastrojila. Inu nahatý jsem vylezl z pokoje do herny.

Paní na mě souhlasně pokývla a já poznal, že můžu přistoupit. Byla nádherná a sexy. Na sobě měla latexové minišaty a vlasy v drdolu. Přísnost z ní přímo sálala. „Na kolena!“ zazněl rozkaz, a já poslechl. „Takhle ne! Nohy od sebe a zvedni ten zadek! No vidíš to už je lepší. Ruce za záda, nic nebudeš schovávat, chci tvůj penis mít pěkně na očích.“ Když si mě nakonec upravila, jak chtěla, vylezla ze své komůrky i Maggie. I tu si Lady naštelovala na kolena vedle mne.

„Včera jste mě potěšili,“ začala Paní „ale uvědomila jsem si, že nevím jak zdatní jste v sexu. Proto chci, aby jste měli sex teď hned a tady.“ Pohlédli jsme s Maggie na sebe. „Tak co bude! Nehodlám tu čekat, až se uráčíte!“ Pomalu jsme vstali. Začali jsme se tedy s Maggie líbat. To se však naší Paní moc nelíbilo. „Neřekla jsem, že se tu máte cicmat. Chci, aby jste měli jen sex! Žádný něžnosti.“

No jo, ale jak. Penis se mi nechtěl postavit ať jsem se snažil jak chtěl. Napadlo mě, že asi ta akce ve sprše nebyla dobrý nápad. No jo, ale vždyť to už byla před jakou dobou. Normálně už bych znova mohl. „Copa, tvoje manželka tě nevzrušuje? Ani já?!“ dráždila mě Lady. „Ne to ne, Paní!“ protestoval jsem. „Obě jste sexy a vzrušujete mě!“ koktal jsem ze sebe. „Tak to dokaž!“ Ale nešlo to. „Pomoz mu!“ Otočila se paní na Maggie. „Aspoň uvidím jak jsi zručná.“ Maggie se ihned dala do práce, nejprve rukou, pak zapojila i pusu. I tak jí to ale několik minut trvalo než se jí podařilo uvést můj penis, alespoň do trochu schopného stavu. „No to je dost!“ okomentovala to Lady Raven. „Tak se do toho dejte!“ Jelikož to má Maggie nejradši zezadu, otočil jsem si jí a ona se předklonila a vyšpulila na mě zadeček. Takhle jsem měl přístup k obou dírkám. Ale vím, že Maggie anál moc nemusí, zamířil jsem tedy do její přední dírky. Trochu jsem zasunul, a chvíli čekal, jako vždy aby se dokázala přizpůsobit. Na naší Paní bylo vidět, že začíná být netrpělivá. Začal jsem tedy pomalu přirážet. Maggie začala vzdychat. To mě vždy dokázalo vzrušit. A teď to nebyla výjimka. Pak stačilo jen pár prudších přírazů a já se udělal. Vyklouzl jsem z Maggie.

„To je všechno?“ Pozdvihla Paní obočí. „To jste mě tedy moc nepotěšili, jestli nedokážete víc, vraťte se do svých pokojů. Musím vymyslet co s vámi udělám.“ Zkroušeně jsme se odploužili každý do svého pokoje. Dlouhých několik hodin se nic nedělo. Jen mi Paní přinesla oběd. K večeru si pro mě došla a odvedla mě do herny, kde už Maggie byla. Opět jsme poklekly, nám už známým způsobem.

„To co jste ráno předvedli, mě zklamalo.“ začala Paní svůj proslov. „Nejdříve jsem nevěděla, zda má smysl pokračovat. Teď si, ale myslím, že to je pro mě příležitost si vás pořádně vytrénovat a vycvičit. Dnes jste tedy měli poslední volný den a od zítra vás čeká trénink. Trénink aby jste se staly mými latexovými hračkami. Vaše životy budou patřit mě, stejně tak vaše orgasmy a vzrušení. Já si vás přizpůsobím ke svému vzhledu, aby jste se mi líbili. Zapomeňte tedy na starou smlouvu. Mám s vámi větší plány. Chci, aby jste na konci tréninku zvládli mít sex na povel. Dokázaly ovládat své vzrušení a své orgasmy. A aby jste byly zběhlí v různých praktikách. Budete mé loutky, které čekají na můj povel a pak ho s radostí vyplní. Nakonec myslím, že si to budeme společně užívat. Teď se vraťte do svých pokojů. Užijte si poslední noc bez latexu. A hlavně se řádně vyspěte. Zítra v sedm si pro vás dojdu. Navíc dnes máte možnost přespat společně u sebe. Takže si jí nenechte ujít.“ Tím nás paní nechala o samotně a odešla.

Ještě nějakou dobu jsme klečeli a vstřebávali co nám Paní zrovna řekla. V Magginých očích byl vidět strach. I já si uvědomoval, že jsme v její moci. Zároveň mi jedna část říkala, proč se bojíš vždyť se ti jen plní to co jsi vždy chtěl. Teď jsem však nevěděl jestli to doopravdy chci. S Maggie jsme se pak společně vydaly do postele. Na sex ani povídání jsme neměli moc náladu. Oba jsme přemýšleli a ležely na posteli až jsme usnuly.


Následující Kapitola
ko-fi

3 Comments - Add Comment

Reply