Cindy III

Předchozí kapitola

Tak konečně po dlouhé době, je myslím na čase, abychom splnili další rest. Ti co nás sledují na sociálních sítích tak si třeba vzpomenou na naší 24 hodinovou výzvu. Tady je zápis jak to celé prožívala Cindy. Snad se bude líbit. 😉

U mé Paní jsem už dlouho. Nevím přesně jak. Přeci jen ze začátku jsem moc neměla ponětí o čase. Když jsem se nesnažila utéct a Paní měla dobrou náladu, tak musím přiznat, že jsem si to i docela užívala. Ne, že bych se odsud nechtěla dostat. Pořád jsem měla dny a nálady na útěk. Ale nikdy můj pokus nedopadl dobře. A Paní se vždy postarala o to abych si příště něco takového rozmyslela.

Ne, že bych Paní milovala nebo měla nějakej Stockholmskej syndrom. Jen jsem prostě byla raději odměňována než trestána. Postupně si mě trénovala. Já to viděla, uvědomovala sem si to, ale nedokázala jsem tomu zabránit. Ač jsem se zpočátku snažila. Vlastně jsem tenhle článek dostala od Paní k přepsání, protože jsem nepsala jako Cindy, ale jako mé staré já. Vlastně už se mi i párkrát stalo, že mi chvíli trvalo než jsem si vzpomněla jak jsem se původně jmenovala.

Ze začátku mne opravdu používala jen jako hračku. A většinu času jsem trávila jen ve vaku. Ven mě Paní pouštěla jen, aby mne nakrmila nebo kvůli hygieně. A samozřejmě kvůli hrátkám. Teď už vak na mne používá jen jako trest. Moc dobře ví jak ho nemám ráda. S tou latexovou maskou ve vaku téměř nic neslyším a tak čas ubíhá hrozně pomalu. Myslím, že maximálně jsem tam byla jen přes noc, takže tak 8 hodin. Ale i tak mi to vždycky přišlo jak několik dní. A Paní si je toho dobře vědoma. Takže jsem musela sekat dobrotu, pokud jsem nechtěla trávit čas ve vaku.

Celkem brzo mi dovolila se pohybovat po pokoji kde jsem měla postel. Samozřejmě pohybovat jsem se mohla jen na botkách s vysokým podpatkem. To abych se v nich naučila chodit. Po dalším období mi již dovolila se pohybovat po celém bytě. Uklízela jsem, vařila a byla jsem na to ráda. Věřte nebo ne, byla jsem ráda, že mám co dělat. Po bytě jsem se však stále mohla pohybovat jen za přítomnosti Paní. Když musela do práce nebo prostě šla pryč, tak jsem stále musela být zamčená v pokoji. Jak, tak to záleželo na náladě Paní, nebo na tom jak jsem se chovala.

A teď přišla speciální chvíle. Paní měla dnes odejít do práce a já jsem měla dovoleno se pohybovat po bytě. Ba co víc, dostala jsem mobil a měla přístup na net. Jistě vás napadne, co mě. Šance k útěku. Paní mě však hned zarazila. Z telefonu se nikam dovolat nešlo. A internet byl jen na omezené stránky. Navíc vše před odesláním měla možnost Paní překontrolovat.

Měla jsem jeden hlavní úkol. Plnit úkoly co mi budou dávat náhodní lidé z internetu a celé to posílat na sociální sítě. Jinak jsem měla v podstatě svobodu. Úkolů bylo dost a tak jsem se do toho pustila hned. První jsem musela udělat ranní hygienu, jak jsem byla zvyklá. Bez toho už si ráno nedovedu ani představit. Ze začátku to bylo děsné, teď už je to fajn.

Před plněním úkolů přišlo na řadu testování mého nového dilda (recenzi na něj si můžete přečíst zde). Díky ranní hygieně mi šlo zavést poměrně dobře. Chvíli jsem si s ním jen tak hrála. A pak jsem se rozhodla splnit první úkol, kde jsem rovnou mohla využít mé dildo. A tak vzniklo tohle video 🙂

Za chvíli jsem byla neskutečně nadržená. A tak jsem si musela dát chvíli pauzu. Tu jsem se rozhodla strávit na počítači. Ale sedět jsem musela právě na tom dildu. Popravdě to není moc příjemné. A tak jsem si musela vybrat, stát na těch vysokých podpatcích nebo sedět na dildu. Kvůli nadrženosti jsem dlouho nic psát nevydržela, a začala si prohlížet porno videa. To mé nadrženosti nepomohlo, kvůli pásu cudnosti a tak jsem se raději dala do plnění dalších úkolů.

Celou dobu mě neskutečně vzrušoval latex a to jak vypadám. Musela jsem se prostě fotit a natáčet.

Ani další úkol nenechal odpočinout mé prdelce a tak přišlo na řadu nafukovací dildo, které jsem si nafoukla a pustila vibrace spolu s elektřinou do pásu cudnosti. Takto jsem chvíli odpočívala. Před obědem jsem se rozhodla splnit ještě jeden úkol, který zahrnoval pro změnu šukací stroj. Takže prdelka opět měla co dělat. Celou tu dobu jsem byla neuvěřitelně nadržená a pás mi nedovoloval žádnou úlevu.

Alespoň při obědě jsem si mohla odpočinout, i když to si zrovna užily moje nohy v botkách na vysokých botách. A tak jsem se po obědě musela na chvíli lehnout. A na chvíli jsem opravdu usnula. Vzbudila jsem se až za hodinu a musela jsem se pustit do dalšího úkolu. Tentokrát přišel úkol který myslel na mojí kondici. Dělat dřepy. Musím přiznat, že tak náročné dřepy jsem ještě nedělala. Dřepy v latexu jsou opravdu náročné a jeden se v něm rychle zapotí 🙂 A teď si představte, že je děláte na vysokých podpatcích a s nafukovacím kolíkem v prdelce.

Popravdě tento úkol jsem celý nezvládla a i tak jsem pak chvíli zvládla jen ležet. Rychle se začínal blížit čas příchodu mé Paní a tak jsem se ještě trochu nastrojila a rozhodla se, že na ní již počkám. Paní mě přivítala pohlazením po hlavě a pak si nechala připravit večeři. Mezitím zkontrolovala co vše jsem udělala a co ne. Jelikož jsem se téměř nevěnovala psaní, bylo rozhodnuto, že budu potrestaná. Nejdříve však byl na řadě ještě další úkol od vás. Rtěnka. Nikdy jsem ji předtím nepoužila. A mojí Paní ten nápad nadchnul. Inu jak mi to slušelo, můžete posoudit sami.

Před spaním přišel výkon trestu. Jelikož jsem byla potrestaná nezbylo mi nic jiného než přežít další den bez orgasmu. Paní si však dopřála mojí pusinku ve svém klínu. První část trestu nebyla moc náročná, naplácání přes zadek. To už jsem zažila několikrát. Druhá byla horší. Musela jsem si nasadit přes masku ještě gumovou masku jen s otvory na nos a plynovou masku. Pak mě Paní spoutala k šukacímu stroji. Pustila ho a zároveň do mne pustila i elektřinu a šla do sprchy. Inu ani nedokážu popsat jaké to bylo. Nekonečné, nádherné a přitom bolestivé. Ani nevím jak dlouho to trvalo než Paní přišla a ukončila mé trápení.

Tím jsem měla trest za sebou a mohli jsme jít spát. Samozřejmě jsem musela do spacího pytle. A abych to neměla tak snadné, na noc mě ještě paní potrápila elektřinou. Nevím kolik jsem toho naspala. Zdálo se mi, že celou tu dobu jsem napůl ve snu napůl při vědomí.

Po hrozně dlouhé době přišlo ráno a Paní mě vysvobodila. Opět následovala ranní hygiena a začal další den….

Omlouvám se, že sepsání tak dlouho trvalo. Navíc mám i nějaké videíčka 😉 Ale chci si je trochu upravit a moc s tím zatím neumím tak to chvíli trvá. Pak článek aktualizuji. 🙂

ko-fi

6 Comments - Add Comment

Reply