Tip na Film – 365 dní

Ano opět tu máme tip na film a opět se jedná o Netflix. Tentokrát jde o erotický film 365 dní. A co od něho můžete čekat?

Přijde mi to, že Netflix chtěl vlastní variaci na 50 odstínů. A vlastně se mu to ve výsledku i povedlo. Jak včetně všeho dobrého tak včetně špatného. Příběh není kdo ví jak chytrý. Italský mafián si vyhlédne hezkou polku na dovolené a rozhodne se jí unést, protože se mu o ní zdálo a pořád jí hledal. A dá jí přesně 365 dní na to aby se do něj zamilovala. Nečekejte zde nějaké velké BDSM. Hlavní protagonista si hraje na velkého drsňáka, který je zvyklý brát si vše silou, přitom většinu času jen vyhrožuje a k činům moc nedojde. Hlavní hrdinka s tím, že je unesená nemá moc velký problém a ráda svého únosce zkouší a provokuje.

Myslím, že většinu příběhu už si dokážete v podstatě domyslet samy. Jediné co vás asi překvapí je ten konec. Pokud máte tedy rádi erotické filmy z jakéhokoliv důvodu, nejspíše se vám bude film líbit. Erotické scény jsou řekl bych odvážnější než v odstínech, ale rozhodně nečekejte nějaké úchylačení.

Jak se film líbil vám? Dejte nám vědět.

ko-fi

Reply