Tip na hentai seriál – Bible Black

Tohle bylo moje první hentai vůbec. Musím se přiznat, že anime mám moc ráda a díky tomu jsem poznala hentai.
Jednou jsem koukala v trafice a uviděla DVD Bible Black (musím se přiznat, že jsem chodila ještě do školy 🙂 ), myslela jsem si, že je to nějaké anime, v té době jsem ještě hentai neznala. Koupila jsem si ho a řekla si, že by jsme se na to mohli společně kouknout s Reavenem (ano už jsem spolu chodili).
Když jsme si DVD pustili, zjistili jsme, že to není anime, ale hentai a musím říct, že se Reavenovi moc líbilo a i dneska je to jeho nejoblíbenější hentai.

Příběh je středoškolákovi Mínasovi, který objeví v budově školy podivnou místnost, kde se v dřívějších dobách prováděly rituály na vyvolávání démonů. Mínas nalezne knihu kouzel, kterou neváhá použít k ukojení svých sexuálních tužeb. Se svou učitelkou založí sektu a pro provedení rituálu, který se mám provést o Walpuržině noci potřebují dívku, která je panna. Bohužel si vyhlédnou Mínasovu nejlepší kamarádku Imari a to se mu vůbec nelíbí.

Kromě erotiky jsou zde i prvky hororu a myslím, že to tomu vůbec nevadí. Já mám horory s erotickou atmosférou ráda. A pokud máte rádi hentai, tak je to něco pro vás.
Kdyby jste si o seriálu chtěli přečíst něco víc, tak koukněte tady.

ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply