Tip na Film – Walk over Me

Další pondělí. Další tip. A opět na film. Tentokrát pro všechny kdo mají rádi BDSM, dominy a především u filmu, u kterého nemusí moc přemýšlet 🙂 Na ČSFD sice píší u tohoto filmu Krimi, Drama, Thriller. Já bych to jako Thriller rozhodně neviděl. Spíše bych tam přidal i prvky komedie. Nečekejte však žádné sex scény, nebo nějaké hard core praktiky. Naopak je to komedie, na kterou se dá kouknout i s partnerem, který o BDSM moc zájem nejeví. Po filmu se třeba tak naskytne dobrá příležitost si o tom promluvit.

A o čem, že to je? Alberta se rozhodne odejít z malého městečka do velkoměsta. A jelikož tam nikoho nezná, rozhodne se najít svojí bývalou chůvu. O ní však brzy zjistí, že je profesionální domina. A když zjistí kolik si vydělává, rozhodne se si přivlastnit její osobu a také to vyzkoušet. Už však s jejím prvním zákazníkem to nedopadne podle představ a po první schůzce se rozjede pořádný kolotoč plný bláznivých situací. Samozřejmě zde nesmí chybět akce a romantika. Vlastně pro mě to byla chvílemi spíše romantická komedie. Ale o tom si udělejte představu sami.

V hlavních rolích uvidíte Leelee Sobieski a Triciu Helfer, které podle mě odvádějí poměrně solidní výkon. A hlavně jim to v některých kostýmcích náramně sluší 😉 Takže pokud se vám film bude líbit, nebojte nám to dát vědět.

ko-fi

Reply