Tip na filmovou sérii – V objetí temnoty

Filmová série V objetí temnoty má tři díly. Ale upozorňuji hned na začátku, aby jste nečekali filmovou bombu. Spíš naopak, je to celkem propadák, ale musím říct, že mě to celkem oslovilo. A to ze dvou důvodů, první důvod je, že jsou tam upíři a druhý, že je to erotický horor. Takže kdo máte rádi horory s upírskou tématikou, které jsou šmrncnuté erotikou, tak by vás mohla série zajímat. Ale jak už jsem psala na začátku, rozhodně nečekejte nic úžasnýho, spíš bych to zařadila, jako takové filmové „béčko“.

Takže když to za moc nestojí, proč o tom vůbec píšu? Znám lidi, kteří naopak taková „béčka“ vyhledávají a třeba se takoví nadšenci najdou i mezi vámi. Proto jen po přečtení komentářů filmy nezatracujte a dejte jim šanci. A když se vám nebude první díl líbit, tak už se na další dívat nemusíte a nebo se koukněte i na druhý, třeba vás něčím překvapí a nebo taky ne 🙂

Přiznávám se, že jsem filmy viděla před šesti lety, takže si už tak úplně nepamatuji o čem jsou, ale třeba si je zas někdy zopáknu. Přikládám odkazy na jednotlivé filmy, aby jste si o nich mohli ještě něco přečíst. První díl, druhý díl a třetí díl.

Pokud máte nějaký nápad na film nebo na cokoliv jiného, určitě nám napište. Budeme rádi.

ko-fi

Reply