Vánoční příběh

Blížily se Vánoce a Holly je opět měla trávit sama. Ne, že by neměla rodinu, nebo přátele. Ale rodina byla na druhé straně země a práce jí nedovolovala odjet. A přátelé slavili se svými rodinami. Holly to chápala a nevadilo jí to. Alespoň si to namlouvala. 

Holly měla ráda Vánoční atmosféru, a tak se rozhodla, že Vánoce přeci jen nějak oslaví. Pořídila si stromek, a nedělila si pod něj dárečků. Nějaké dárečky dokonce dostala i od přátel, takže se mohla těšit na nějaké překvapení.

Štedrý den přišel rychle. Holly ani nevěděla jak. Celý den strávila přípravami na večer. Mnohokrát ji během toho napadlo, zda to vůbec má cenu. Ale najednou byl večer. Pak na ní dolehl trochu splín z toho, že je sama. Večeři snědla u televize a pak jí padl pohled na stromek s dárky. Rozhodla se, že se do nich pustí. Vrhla se na ty největší a pak na ty menší a měkčí. Za chvíli měla všechny rozbalené. Dárky jí udělaly radost – od hodinek přes vtipnou čepici po ponožky, které si nadělila sama. 

Když uklidila všechen rozbalený papír a už, už se chystala si jít lehnout všimla si, že pod stromkem je ještě dárek. Musel tam zapadnout, jak vytahovala ostatní dárky. Nedočkavě ho začala vybalovat. Když vyndala to, co bylo zabalené v papíru nevěřila vlastním očím. Nevěděla, jestli se má cítit pohoršená, uražená, nebo se smát. Zvedla obsah dárku, aby si ho mohla lépe prohlédnout. Ano, opravdu to byly červené latexové kalhotky. Dokonce s dildem uvnitř.

Ještě když šla spát, přemýšlela, od koho mohla takový dárek dostat. Určitě to byla nějaká z holek, které si stěžovala, že už dlouho neměla chlapa a že jí chybí sex. Určitě to byla Diana. Té by to přišlo vtipné. Nebo, že by to byl Rick? Věděla, že po ní pokukuje, ona však cítila, že ho nemiluje. 

Tu noc nemohla usnout, pořád se převalovala a musela myslet na ty kalhotky. Lákaly jí čím dál víc. Ještě před půlnocí vstala a rozhodla se, že je vyzkouší. S latexem měla zkušenost pouze jednu, když jí její ex-přítel pořídil latexové rukavice. Věděla tedy jak s latexem pracovat, a co musí před nasazením absolvovat, aby docílila cíleného lesku a co nejsnazšího nasazení.

Kalhotky byly z poměrně silného latexu, a tak jí oblékání dalo více práce, než čekala. A to jí ještě čekalo zavedení dilda. Použila lubrikační gel ale i tak jí stálo dost úsilí, aby se do ní dildo vešlo celé. Cítila, že větší by snad ani nezvládla. Přišlo jí to zvláštní, protože tak velké jí na první pohled nepřišlo. Když přetáhla kalhotky přes zadek a upravila si je, aby držely, jak chce, cítila že dildo zajelo snad ještě hlouběji. Cítila ho při každém pohybu. 

Musela se na sebe podívat do zrcadla. Přišla si děsně sexy a nic nenapovídalo, že by měla v kalhotkách ještě malé tajemství. Začala se před zrcadlem hladit po prsou, pak si druhou rukou zajela i mezi nohy. Tohle nikdy nedělala, ale byla strašně vzrušená. Netrvalo dlouho a dosáhla orgasmu. Byl tak silný, že si musela sednout a chvíli ho rozdýchávat.

Pak jen unavená šla do postele i s kalhotkami. Hned jak dopadla, tak usnula. Zdál se jí zvláštní sen. Byla v nějaké místnosti. Bylo tam rušno. Ale viděla špatně. Snažila se rozhlížet a pohnout ale nemohla. Chtěla křičet, ale také nemohla. Pak cítila vibrace v rozkroku. Tím se probudila.

Byla celá zpocená. A až po chvíli si uvědomila, že i vzrušená. Přemýšlela, jestli si kalhotky sundat nebo ne. Nakonec se rozhodla si je ponechat. Ještě, než usnula bleskla jí hlavou myšlenka, že kalhotky jsou nějaké větší. Sahaly jí až k pupíku. Ale rychle tu myšlenku zapudila a zase usnula.

Jen aby se jí zdál opět ten sen. Tentokrát slyšela i nějaký smích a cítila, jak jí po těle přejíždí něčí ruce. Opět se probudila. Cítila, že je na pokraji orgasmu. Těžce oddechovala. Podobně se to opakovalo až do brzkého rána. To se rozhodla, že už nemá cenu jít spát. 

Celá nevyspalá se vydala do koupelny. Až tam si uvědomila, že je něco hodně špatně. Kalhotky totiž byly spíše teď kalhotami. Sahaly jí až ke kotníkům a končily těsně pod žebry. Celá oněmělá na to koukala. Latex těsně obepínal její tělo. Její překvapení přerostlo ve zděšení a snažila se to rychle sundat. Druhé překvapení, že nemůže nahmatat okraj a latex odlepit jí doslova posadil. Horečně přemýšlela, co s tím. Myslela si, že je to jen sen, to se jí přece musí jen zdát.

Rozhodla se, že bude muset latex zničit. Šla do kuchyně pro něco ostrého. Bála se, že se pořeže, protože latex doslova byl přilepený na její kůži. Cítila každý dotyk, jako by se jednalo o její kůži. Zatnula zuby z očekávání bolesti a zkusila malý řez na noze. Nic se však nestalo. Cítila sice, jak nůž přejíždí po jejím těle, ale žádná bolest, žádná krev ani náznak poničení latexu. Zkusila to ještě několikrát s různou silou, ale se stejným výsledkem. 

Když zahodila nůž, zjistila že červený latex již pokrývá nohy kompletně, včetně jednotlivých prstů a celý jí zakrývá prsa. Začínala pomalu propadat panice. Nevěděla, co si počít. Přemýšlela, kdo jí takový dárek dal, zkoušela obvolat přátele, nikdo však o latexových kalhotkách nic nevěděl. 

Blížil se večer a ze svého těla Holly již viděla pouze hlavu. Vše ostatní pokrýval červený latex. Bála se co se stane až jí latex překryje i ústa a nos, jak jen bude dýchat? Co když se udusí? Přistihla se, že jí však zajímalo, jak bude vypadat a jaký to bude pocit. Možná proto, ještě nevolala o pomoc. 

Nejhorší však bylo, že celou dobu byla děsně vzrušená, latex v rozkroku však byl nyní silnější a fungoval jako pás cudnosti. Dildo ji stále vyplňovalo, ale samotné jí nedokázalo přivést k vyvrcholení. Každou chvíli se přistihla, jak si hraje s teď již latexovými prsy.

Latex se za večer vyšplhal ke krku a vypadalo to, že se dále neposouvá. Unavená si večer lehla. Usnula i když se spánku bránila. Opět ten divný sen. Po snu opět následovalo probuzení. Rychle šla k zrcadlu zkontrolovat pokrok. Latex už pokrýval i celou hlavu. Stále však mohla dýchat i viděla i když to vypadalo, že latex žádné otvory nemá. A ještě něčím se hlava lišila. Barvou. Červenou vystřídala černá.

Posadila se před zrcadlem a přemýšlela co dál. Komu zavolat o pomoc? Pokud zavolá záchranku, nebudou jí pak spíš studovat? A co na to budou říkat lidi? Bude se vůbec moct ukázat na veřejnosti? S těmi myšlenkami usnula na židli před zrcadlem.

Tentokrát se jí nic nezdálo. Po dlouhé době měla pocit, že se dostatečně vyspala. Rychle se po probuzení podívala do zrcadla jen aby zjistila, co dalšího se ještě mohlo změnit. Byla zvědavá, co dalšího se mohlo ještě dít. Jako prvního si všimla, že na nohou má nyní dlouhé černé latexové kozačky až ke kolenům. Podpatky byly tak vysoké, že si nedokázala představit, že by v nich mohla chodit. Že bude muset chodit jen po špičkách si uvědomila, když se pokusila postavit. Při tom pokusu si však uvědomila ještě, že latex pod prsy až k bokům ztvrdl a začal ji stahovat jako nějaký korzet. Cítila, jak ji každou chvílí korzet svírá víc a víc. Už teď vypadala v pase o několik čísel hubenější, za to prsa, která nyní trčela kupředu o trochu větší. Její nová figura jí přišla sexy. Opět se jí zmocnilo vzrušení, které zde bylo pořád, ale nyní se ozvalo s novou vervou.

Začínala cítit, že začíná tuhnout i latex na krku a že přestává mít možnost pohybovat hlavou. Musela teď nyní koukat jen kupředu. Bála se, aby jí latex krk nestáhl natolik, aby se uškrtila. Ale to se nestalo. Cítila, že má krk sevřený, ale ne nepříjemně. Stále mohla dýchat a polykat. Za to tlak na těle stále rostl, jak se jí korzet stále stahoval. Musela vstát. To se jí po několika pokusech podařilo. Trochu tlak povolil, ale netrvalo dlouho a opět začal sílit. Když už se začínala bát, že větší už nevydrží, tlak přestal zesilovat. Nepovolil, ale už nezesiloval. Trvalo dlouho, než si na něj přivykla. 

Celou dobu měla zavřené oči a soustředila se na dýchání, takže jí překvapilo, že když otevřela oči zjistila, že má nohy spoutané několika přezkami k sobě a ruce podobným způsobem za zády. Kdy se to stalo? Ani si neuvědomila, že by ruce dávala za záda. Snažila se vymanit ze sevření, ale neúspěšně. Pokusila se zavolat o pomoc, ale až teď zjistila, že maska a krční korzet jsou tak těsné, že nemůže ani otevřít pusu.

Nedokázala se pohnout. Nemohla si ani sednout kvůli korzetu. Nohy jí začínaly bolet. S napětím čekala, co přijde dál. Ale nic se nedělo. Až po nějaké době si všimla, že vidí hůř a hůř až dokázala vnímat jen světlo a rozmazané předměty blízko ní. Až teď si uvědomila, že to je vlastně stejné jako v jejím snu.

Nevěděla, jak dlouho tam stála, přišlo jí to jako věčnost. Jediný její společník bylo dildo hluboko v ní, které občas jako by zavibrovalo. Až najednou slyšela z vedlejšího pokoje ránu a nějaký hlas. Mužský. Nepoznávala ho. 

„Á tady jsi, Holly.“ Ten muž ji očividně zná, ale ona hlas nepoznávala. Maska jí dovolila vidět jen obrys. Byl to urostlý chlap. „Tak co si šťastná? Měla bys být, rozhodl jsem se totiž ti splnit to nejtajnější přání, které ses bála komukoliv prozradit. Ale říkal jsem si, že by byla škoda tě tu takhle nechat. Co říkáš na to, že mně a mým pomocníkům budeš dělat společnost?“ Holly se snažila cokoliv říct. Hučela, křičela. Ale muž si ničeho nevšímal. Pak jen cítila, jak si jí přehodil přes rameno a šel s ní pryč, a přitom stále povídal. „Neboj najdeme pro tebe využití. Vím, že máš i spoustu dalších přání a každé i to nejtajnější ti splníme. Nemusíš se bát.“ Pak už jen cítila chladný vzduch, který dopadl na její latexové tělo. Muž jí někam položil, chvíli se nic nedělo a pak se cítila jak se dali do pohybu za mužova pokřiku. „Hou hou hou!“

ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply