Tip na hru – Lust Epidemic

Předem se chci omluvit za naši nečinnost. Trochu se potýkáme s horkem a hlavně s tvůrčí krizí 🙂 Snad se brzy vrátíme i k normálním článkům 😉

V dnešním tipu pro vás mám erotickou hru, kterou jste mohli vidět hrát Cindy. A myslím, že jsme ji ještě do tipů nedávali a ani nerecenzovali. Hra je klasická klikací adventura z pohledu shora. A kupodivu má i zajímavý příběh. To se často v erotických hrách nevidí. Příběh se snaží být i mysteriózní a najde se i pár lekaček. Hra má poměrně jednoduchou grafiku. Sem tam narazíte na logický puzzle, ale nemusíte se bát nějakého záseku. Ve hře funguje nápověda, která vám dokáže solidně poradit. A pokud se nechcete si nechcete mozkové závity trápit vůbec na webu se dá najít i přehledný návod jak hru dohrát na 100%.

Co mě zaujalo byli sexuální scénky. Ty jsou plně animované a provedeny v pěkné grafice. Při nejedné scénce jsem se pěkně vzrušil.

Bohužel i zde se najde hromadu klišé. Hlavní hrdina je nadržený puberťák. Okolo jsou samé sexy ženy, většinou o dost starší než je hlavní hrdina. A samozřejmě nemůže chybět i jistý tajemný elixír lásky. Nečekejte nic přeborného, na druhou stranu zde bylo víc příběhu než bych čekal. Hra vycházela postupně jak ji autor stíhal vydávat na svém Patreonu. Nyní je již hotová a tak stačí když si koupíte jeden měsíc, hru si stáhnete a předplatné zase zrušíte. Já si myslím, že za pár drobných ta hra stojí. Navíc za jeden večer ji určitě nedohrajete. Zdarma nějaké starší verze můžete najít oficiálně zde. Samozřejmě pokud budete hledat na netu, dokážete najít i aktuální verzi zdarma.

Na tom samém Patreonu již autor vydává jakési pokračování s lepší hratelností a grafikou, ale o tom třeba zase příště 🙂

Jen upozorním, že hra je místy poměrně ukecaná a pro porozumnění příběhu se hodí, alespoň trochu umět anglicky. 🙂

ko-fi

Reply