Tip na seriál – Láska a anarchie

Tento seriál jsme dneska dokoukali s Reavenem a vlastně to byl jeho nápad na něj koukat, ale mě to nevadilo, protože seriál není špatný.

Je to švédský seriál a můžu doporučit koukat na něj v originálním znění, protože švédština není špatná. Vždycky koukáme v originálním znění, přijde mi, že je to lepší filmový zážitek 🙂

Hlavní hrdinkou je konzultantka Sophie, která je vdaná a zrovna začíná v nové práci, v knižním nakladatelství. A tam se seznámí s mladým ajťákem Maxem. Ze začátku je jejich pracovní vztah velmi napjatý, to se však změní, když Max přistihne Sophii při masturbaci. Začíná tím jejich flirtovací hra, oba se baví a Sophie díky tomu zapomíná na svůj „normální“ život a také utíká ze stereotypu.

Na jednu stranu se Sophii nedivím, že chce utéct od svého života, protože postupem času, když poznáváme víc jejího manžela, tak bych ho doma nechtěla 🙂 ale zas na stranu druhou, nedokážu si představit, že bych opustila rodinu.

U seriálu se zasmějete, nechybí romantika, ale také erotika zde má své místo. Takže pokud nevíte na co se kouknout a máte Netflix, tak seriál zkuste.

2 Comments - Add Comment

Reply